V MasterChef Česko dokáže nasadit masku přísného porotce a naprosto na rovinu soutěžícím vpálit do očí, že jimi připravené jídlo je katastrofa. Ve skutečnosti je ale šéfkuchař vyhlášené olomoucké restaurace pohodový chlapík, který rád vaří nejen v práci. „Doma mě baví vařit. Někdy se seknu a vařím celý den, pustím si hudbu a relaxuju u toho, ale je lepší mít pro koho vařit,“ přiznal dlouhovlasý sympaťák v pořadu televize Nova Život ve hvězdách.

Kromě nádherné velké moderní kuchyně, která je Přemkovou svatyní, však štáb televize Nova zaujala ještě další místnost, která byla doslova nabitá zelení. Překvapivě však nešlo o žádné pro vaření užitečné bylinky, nýbrž vcelku běžné pokojové rostliny, z nich ne všechny vypadaly, že jsou ve stoprocentní kondici. „Já si vždycky koupím chudinku a začnu se o ni starat a někdy začne růst a někdy ne,“ popsal Forejt své nevalné pěstitelské ambice s názornou ukázkou polomrtvě vypadajících kytiček.

Kromě rostlin se ale v pokoji nacházelo ještě něco, co by do kuchaře každý neřekl. Hudební nástroje! „Bicí mám teď půjčený. Hecl jsem se, chci se na to naučit, vůbec mi to nejde. A violoncello jsem si koupil, protože jsem se chtěl k tomu znovu vrátit. Je to hezký umět na nějaký hudební nástroj,“ myslí si kuchař.

A co ještě Přemek Forejt ve čtvrtečním pořadu Život ve hvězdách prozradil? Ani taková kuchařská hvězda jako on nejí striktně pouze jídla z vybraných nejkvalitnějších surovin a stoprocentně zdravá. „Já miluju smažený sýr,“ rozplýval se při myšlence na hříšně dobrou „prasárnu“, která je jistě na top listu nejen porotce MasterChefa, ale i mnoha Čechů.

VIDEO: MasterChef Česko: Omar ohrožoval sebe i porotu sekerou!

Video
délka: 00:37.76
Video se připravuje ...

MasterChef Česko: Omar ohrožoval sebe i porotu sekerou! TV Nova

Fotogalerie
35 fotografií