Dcera Dády Patrasové (63) a Felixe Slováčka (76) na svém instagramu informovala o nejnovějším posunu ve svém stavu. „Rostu, rostem, rosteme,“ vtipkovala Anička a ukázala, jak vypadá přesně měsíc po posledních chemoterapiích.

A změna je to velká - zatímco nedávno ještě holou lebku kryla parukami, teď už jí začaly růst vlasy! „Pořád trochu pštros a na většině hlavy jsou ty vlásky jemný, ale jsou tam. A co teprve to obočí - z toho mám největší radost,“ radovala se nepokrytě. „Jen jsem se chtěla pochlubit svým 1cm,“ smála se Slováčková.

V instastories si ale ve čtvrtek naopak postěžovala, že se cítí bezdůvodně velmi unavená, a zajímalo jí, jestli za to nemůže třeba špatný tlak ve vzduchu kvůli počasí.V jejím příspěvku byla také následující věta: „No nic - bojujeme dál.“ Je jasné, že Anna je velká bojovnice a snaží se vše brát pozitivně, ovšem trochu zarážející je, že fanouškům zatím stále neoznámila výsledky histologie, která měla proběhnout týden po operaci a odhalit, zda už je vše v pořádku, nebo bude muset hvězda Ordinace v léčbě ještě pokračovat.

Nezbývá než doufat v lepší variantu a popřát Aničce hodně štěstí. To ostatně v hojném počtu dělají i její kamarádi či kolegové z branže. Například poklony, že jí to s 1centimentrovým porostem moc sluší, jí v komentářích poslaly youtuberka Shopaholic Nicol (30) či herečka Mahulena Bočanová (53). „Ty jsi rozkošnej ježeček,“ vzkázala zase Eva Decastelo (41).

Různá srdíčka či radostná zvolání připojily také Natálie Grossová (17), Marta Jandová (46), Eliška Ochmanová (31) a dokonce Michaela Kuklová (52), která se rovněž potýká s rakovinou prsu. Veronika Kašáková (30) pak dodala za všechny ostatní: „Aničko, jsi naše HRDINKA!“

VIDEO: Nemocná Anna Slováčková: Doktoři zdvihli varovný prst! Od čeho ji zrazují?

Video
délka: 03:39.24
Video patří k placenému obsahu Blesku
Vybrat předplatné

Nemocná Anna Slováčková: Doktoři zdvihli varovný prst! Od čeho ji zrazují? Pavlína Horáková

VIDEO: Velká proměna Aničky Slováčkové v Ordinaci!

Video
délka: 01:01.76

Velká proměna Aničky Slováčkové v Ordinaci! TV Nova

Fotogalerie
43 fotografií