„Cítím se dobře, jsem samozřejmě trošku unavená, ale není to nic šílenýho a jinýho než za posledního tři čtvrtě roku,“ řekla jako vždy pozitivní Anička Slováčková v telefonickém rozhovoru pro Top Star. „Cvičím ruku, protože mi vzali všechny uzliny v podpaží, tak aby nebyla oteklá, ale jinak je mi dobře,“ vysvětlila, proč po operaci prsu musí rehabilitovat právě tímto způsobem.

„Vybrali ten nádor z prsu plus všechny ty uzliny. Den po operaci jsem si vzala prášky na bolest, ale další dny jsem už nic nebrala,“ popsala, jak zákrok probíhal a co následovalo dny po něm. Jako vždy si na nic nestěžuje a pokorně přijímá vše, jak to je. A co bude následovat?

„Já vlastně nevím, co mě čeká. Měla by mě čekat ještě radioterapie a pak vlastně hormonální léčba, ale uvidím. Musím hlavně počkat na výsledky histologie, které by měly přijít za týden, takže budu zase o něco chytřejší a uvidím, co mi řeknou na kontrole,“ svěřila se v pořadu Top Star seriálová sestřička Radka z Ordinace v růžové zahradě 2, že zatím není bohužel zcela vyloučeno ani případné žádoucí pokračování léčby v podobě série ozařování.

V tom, jestli po operaci prsu podstoupí plastiku a podvolí se tak i skalpelu estetického chirurga, má však Anička Slováčková naprosto jasno. „Na to já úplně kašlu, tak já prsa nikde neukazuju, v plavkách jsem jednou do roka, a navíc to ke mně prostě patří a chci bejt co nejvíc sžitá s tím, jak to tělo vypadá, a navíc mi nebrali celý prso. Mám to jenom dole vykrojený, je teda trošičku menší než to druhý, ale není to nic strašnýho,“ popsala rozsah provedeného zákroku zpěvačka, která se už nejvíc těší na to, až bude moct zase koncertovat se svojí kapelou Aura.

VIDEO: Velká proměna Aničky Slováčkové v Ordinaci!

Video
Video se připravuje ...

Velká proměna Aničky Slováčkové v Ordinaci! TV Nova

Fotogalerie
53 fotografií