„Ahoj. Jen hlásím, že mě včera propustili z nemocnice, kde mě před týdnem operovali. Starali se tam o mě jako o vlastní. Děkuju za skvělou péči všem sestřičkám, doktorům a sanitářům. Tak uvidíme, co řeknou výsledky a co bude jak dál,“ ohlásila se Anička Slováčková fanouškům na svém profilu s tím, že ji čeká několik dní v nejistotě, kdy se na základě výsledků histologie ukáže, jestli léčba byla úspěšná a rakovinu porazila, nebo ne.

„Teď jsem poctivě doma, odpočívám, cvičím ruku a mazlím kočky. P.S.: A moje první narkóza byla slušnej trip, znovu se mi v hlavě přehrál jeden z mých nejšťastnějších dnů v životě 🖤, a pak ze mě byla @ladygaga a měli jsme s @aura_kapela brutální show,“ odlehčila zprávu o posunu ve své léčbě zpěvačka, která se jistě se svým jindy velkým pracovním nasazením nemůže dočkat, až bude zase koncertovat a natáčet seriálovou Ordinaci, což blokuje nejen její nemoc, ale hlavně vládní opatření proti šíření koronaviru.

Jediné, na co si dcera Felixe Slováčka (76) a Dády Patrasové (63) postěžovala, je takřka neexistující obočí, které jí vlivem chemoterapie bohužel vypadalo. Jak je ale vidět, vlasy už Aničce začínají pomalu dorůstat! Se slovy podpory od jejích fanoušků, přátel a kolegů ji dosud neopustil její pověstný obdivuhodný optimismus.

„Zlatíčko, už všechno bude jen lepší. Přeju teď krásný život, holčičko moje. Jsi skvělá,“ vzkázala jí herečka Míša Kuklová (52), která se nyní sama vypořádává s rakovinou prsu. Na rozdíl od Slováčkové však kvůli vzácnému typu nádoru nemusela podstupovat náročné chemoterapie. „Drž se, zlato! Posílám energii, večer ti zazpívám na FB,“ komentovala příspěvek také Aniččina kamarádka a hvězda muzikálu Čarodějka Elis Ochmanová (31).

VIDEO: Nemocná Anna Slováčková: Doktoři zdvihli varovný prst! Od čeho ji zrazují?

Video
délka: 03:39.24
Video patří k placenému obsahu Blesku
Vybrat předplatné

Nemocná Anna Slováčková: Doktoři zdvihli varovný prst! Od čeho ji zrazují? Pavlína Horáková

Fotogalerie
65 fotografií