Před několika týdny navštívila Agáta Prachařová rozvodového právníka. Tam došlo k domluvě, co budou požadovat u soudu, až začnou zase opět normálně fungovat. Podle našeho zdroje společný dům zůstane Agátě a dětem, Kuba dostane vyrovnání a dcera Mia bude v matčině péči s tím, že ji tatínek může kdykoliv vídat a pomáhat s péčí o ni. 

Vzhledem k tomu, že manželé už víc než půl roku žijí odděleně a mají jiné partnery, tak jde v podstatě jen o finanční vyrovnání. „Jsem si jistá, že oba to už chceme mít za sebou, a tak nějak si oddychneme. Je to už pro oba dlouhé a karanténa nám to ještě protáhla. S Kuboukomunikuji v rámci možností, hlavně kvůli dětem, které si bere, minulý týden měl u sebe i Kryšpína, kterého si oblíbila Dana (Dana Batulková, tchyně, pozn. red.). Určitě to není tak, že si denně voláme nebo spolu jdeme na kafe, ale jak říkám, komunikujeme spolu,“ svěřila se v live streamu Blesku Prachařová. 

Před časem si Agáta na sociální síti změnila příjmení Prachařová na Hanychová a z prstu nechala vymazat vytetované K. Jak to s příjmením bude po rozvodu? 

Určitě si vezmu zpět dívčí Hanychová a tím to pro mě bude definitivně uzavřené. Kryšpín je Dopita a Mia zůstane Prachařová,“ netají se modelka, která si už nějakou dobu užívá náruče kameramana Marka a díky tomu prý tak trochu „vyfasovala“ další dvě děti, které má Marek z předchozích vztahů. 

Jo, už jsme se všichni poznali a je to fajn. Vím jistě, já už další dítě nechci,“ uzavřela to kráska. 

VIDEO: Agáta odtajnila detaily rozvodu s Prachařem: Oběma se nám uleví! A jak to bude s příjmením?

Video
délka: 09:07.58

Agáta odtajnila detaily rozvodu s Prachařem: Oběma se nám uleví! A jak to bude s příjmením? Markéta Reinischová

Fotogalerie
39 fotografií