Namísto své ženy si Slováček do horské chaty, obklopené malebnou přírodou, nakvartýroval milenku Lucii Gelemovou (37). Oba se novým životem bez neviditelných hrozeb pochlubili na sociálních sítích.

„Přemístili jsme se do jižních Čech – ideální místo k pobytu nejen v dnešní době,“ napsala Gelemová a narážela na paniku kolem pandemie koronaviru. U jednoho příspěvku rozhodně nezůstala, náruživá malířka navíc sdílela, jak si s Felixem užívají čas svého života, jak tvoří obrazy a Slováček jí u toho vyhrává zamilované serenády na klarinet. „Maluji a miluji,“ popsala ten moment. Jenže co Dáda?

Ta zůstala na ocet v Praze, obklopena viry a nedostatkem roušek. Z toho, že si ji Slováček zapomněl přibalit do kufru, si ale nic nedělá a snaží se, alespoň na sociálních sítích, zůstat pozitivní. Kromě deštníkové fotky s popiskem „Spolu to zvládneme“ dychtivým fanouškům naservírovala své klasické fotomontáže, třeba jak si užívá slunečné pláže. A nezapomněla oslavit ani Den sv. Patrika.

Poslední měsíc Patrasová přitom veřejnost utvrzovala v tom, že v jejím manželství vše funguje. I přesto, že se manžel stýká s o čtyřicet let mladší ženou.

VIDEO: Patrasová o rakovině dcery: Má velké bolesti!

Video
délka: 01:44.81

Patrasová o rakovině dcery: Má velké bolesti! Pavlína Horáková, Aleš Brunclík

Fotogalerie
58 fotografií