Saxofonista byl mezi pozvanými na křtu knihy Tanec mezi mistry, kterou napsala Alka Hájková, s níž ho pojí čtyřicetileté přátelství. Spisovatelka, která se narodila v Indii a několik let tam prožila, než se s rodiči vrátila do ČR, v knize píše o životních setkáních se slavnými. Zejména pak s Karlem Gottem (†80).

Není proto divu, že na křtu nechyběli jeho dlouholetí kolegové a spolupracovníci, především pianista Pavel Větrovec (70) či právě Felix Slováček, který s sebou přivedl jako doprovod svou milenku Lucii. Ta svého přítele doprovází velmi často a skoro se dá říct, že ho stíhá na každém kroku. 

Tentokrát si ale Slováčka zrovna dvakrát neohlídala, ten totiž Hájkové nejen vřele gratuloval, ale vzal ji také kolem ramen a pohled mu občas zabloudil i na její bujný dekolt. Gelemové se zase naopak v té chvíli věnoval Větrák, jak kamarádi přezdívají Pavlu Větrovcovi.

Právě ten byl posledním muzikantem z bývalého orchestru Ladislava Štaidla, který doprovázel Gotta až do 24. července 2019, tedy těsně před vystoupením na festivalu Benátská, které Slavík musel zrušit a pak už nikdy na jeviště nepřišel.

Hájková navíc slavila v den křtu narozeniny a popřát jí přišla řádka slavných - herci Jan Čenský (58) a Václav Vydra (64), plastický chirurg Jan Měšťák (75), psychiatr Jan Cimický (72) a režisér Jiří Adamec (71).

VIDEO: Felix Slováček: O 40 let mladší Lucie mu něžně olizovala a hladila plešku! 

Video
délka: 02:09.79

Felix Slováček: O 40 let mladší Lucie mu něžně olizovala a hladila plešku! David Turek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
62 fotografií