Vždy dobře naladěná herečka Michaela Maurerová, kterou si televizní diváci zamilovali především jako ztřeštěnou kadeřnici Digi ve zdánlivě nekonečném seriálu Ulice (jenž nyní ukončil COVID-19), snáší koronavirovou karanténu podle všeho dobře. Doma má sice „na krku“ tři děti, dvojčata Magdalenu a Josefa (11), kteří vzešli z jejího dnes již zaniklého manželství s podnikatelem Milanem Kožíškem (49), a dcerku Emmu (1), kterou má se současným partnerem, na instagramu však stíhá být poměrně dost aktivní: komentuje například učení doma s dětmi, pečení anebo třeba šití roušek.

Kromě toho se snaží, aby byla pro svého přítele stále atraktivní. „Navzdory karanténě, navzdory pocitu, že jsme zpět před rokem 89, navzdory rodičovskému nasazení level 1000, navzdory možnosti nadechnout se bez roušky, navzdory teplákům, které jsou mým každodenním outfitem… jsem si dneska obarvila sama svoje šediny,“ svěřila se totiž na internetu. „Možná malichernost, ale pro mě teď důležitý pocit, že se nevzdávám svého života před tím. Tohle není reklama, tohle je teď realita,“ zdůraznila dáma, která tak zároveň odhalila, že za své rusé vlasy vděčí chemii, a ne matce přírodě: původně je totiž brunetkou.

A jak sama v hashtagu naznačila, sama si naposledy barvila vlasy před dvaceti lety, od té doby se vždy svěřila do náruče odborníků. Tento „návrat do minulosti“ její followerky, fanynky i kolegyně z umělecké branže upřímně pobavil. „Dneska taky pojedu s rukavicema v koupelně. A přesně jsem si před týdnem říkala, že asi budu muset do drogerky... Naštěstí mi kadeřník namíchal mou profi barvu a měla jsem lahvičku na recepci Primy,“ reagovala na její post moderátorka Laďka Něrgešová (44).

„Já vždycky jednou za měsíc barvila mámu a babičku. To byl proces a taky rodinný večer!“ zavzpomínala zakladatelka nadace Kapka naděje a vdova po slavném skladateli Karlu Svobodovi (†68) Vendula Pizingerová (48). „Jj, starým kartáčkem na zuby,“ souhlasila s ní rozesmátá Maurerová. Jak zkrátka jakási dáma trefně podotkla v komentářích, zoufalá doba si žádá zoufalé činy…

VIDEO: Míša Maurerová s dcerou: Kdyby měla vousy, je celý tatínek! 

Video
délka: 03:23.06
Video se připravuje ...

Míša Maurerová s dcerou: Kdyby měla vousy, je celý tatínek! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
49 fotografií