To bude radosti na Starém bělidle! Umělecký manželský pár – spisovatelka Radka Třeštíková a fotograf Tomáš Třeštík se budou stěhovat! Autorka knih Osm, Bábovky či Veselí oznámila velkou životní novinku na svém instagramu. A jak je jejím zvykem, uvedla věci na pravou míru bez zbytečných příkras.

„Těžko říct, jestli se nám to v téhle komplikované situaci vůbec podaří dostavět a jestli tam budem bydlet spolu, když už teď se hádáme o každou krávovinu jak psi, ale já to říkala, já věděla, že to bude mazec,“ napsala účastnice poslední řady StarDance k fotce, na které stojí v místě, kde co nevidět bude stát rodinný dům, v němž začne novou životní etapu s manželem Tomášem a jejich dvěma dětmi – dcerou Elou (7) a synem Jonatánem (5).

„To je mnohem horší než zorganizovat svatbu nebo si rozdělit poličky v prádelníku, protože sklánět se až dolů nechce nikdo, a že je někdo vyšší o pár centimetrů, to podle mě není argument, to teda ne, no nic, krásný to je a doufám bude a budem tam pohromadě a šťastní,“ netají se s humorem sobě vlastním spisovatelka s obavami, aby nové bydlení nebylo tak trochu jablkem sváru pro její manželství.

Slavní manželé tak po letech opustí půdní byt na pražské Letné, který zahrnuje i legendární balkon, na němž Tomáš Třeštík již vyfotil tisíce (nejen) známých osobností. Znamená to snad konec této tradice? Vzdá se svého ikonického balkonu? To se teprve uvidí...

Fotogalerie
72 fotografií