Když se do Slovákové pustila i Veronika Arichteva(33), začalo se nad sluníčkovou firemní kulturou Neonek opravdu smrákat. „Stovky lidí šijí roušky od rána do noci a dávají je tam, kde jsou nejvíce potřeba. A tahle pindulína je prodává. Stejně jako gely na ruce. Nemám slov, chce se mi z tebe zvracet. A ne proto, že jsem teď sežrala špekáček,“ uvedla herečka na její adresu.

Ještě předtím její nekalé praktiky zkritizoval Domenico Martucci(43), kterému z velké objednávky pro jeho nejbližší nepřišlo vůbec nic. Nově se k ansámblu známých tváří přidala i její teď už bývalá kámoška Nikol Trojanová (29).

„To, co tady vyplouvá na povrch, je naprosto otřesný… všechny ty hrůzy kolem plavek, roušek, komunikace se zákazníky, nevystavených faktur,“ napsala Nikol pod fotografii zašpiněných roušek, kterou zveřejnila výsměšná stránka hlena.slevakova. Ani kritika skutečně blízkých lidí neotevřela hvězdičce reality show Hotel Paradise oči. Na svém uzamčeném instagramovém profilu spustila monolog, v němž nejdříve chválila své zázračné roušky protkané stříbrem a pogratulovala si, že jsou nejlepší na trhu, a pak prozradila, že ji podporují tisíce fanoušků a spoustu velevážených osob.

„Denně dostávám podporu od xxx tisíců z Vás a volají mi s podporou i lidé, kteří mají v hlavě jasno, jsou to velká jména a důležité osoby, které nemají v hlavě jeden cíl – zničit mě!“ Nikoho však nejmenovala, takže se okamžitě nabízí otázka, zda ty tajuplné bytosti vůbec existují, nebo se ty důležité osoby za podporu takového člověka stydí natolik, že jí raději zakázali je jmenovat. Zřejmě tuší, že by tím skončila jejich kariéra.

Na konci dojemného výkřiku do tmy nezapomněla urazit pár svých zákazníků, kteří na ni poslali nejrůznější kontroly a žaloby. „Viděla jsem screeny s podáním trestního oznámení na moji osobu z důvodu nevyřízení storna za dva, pět nebo o něco málo více dní – opět úsměvné. Ale po zhlédnutí profilů, které tato oznámení podaly, se nedivím, že neví, jak dlouho máme na vyřizování vratek.“ Není to ostatně poprvé, kdy Slováková někoho veřejně zostuzuje. V minulosti sdílela nelichotivé fotky slečny, která zkritizovala její fotku v plavkách. Kritiku si zkrátka nenechává líbit od nikoho.

Co se s korporací Neonek bude dít, není jisté. Nela bude možná i ve ztrátě. Ty miliony, které vydělala, jsou jakousi bezúročnou půjčkou od vystrašených lidí, kteří své peníze požadují zpět. Slovákové pomalu dochází dech, ale předstírá, že je vše krásné a duhové a že ji nikdo nezničí. »Stojí za ní« totiž tisíce spokojených anonymních tváří.

VIDEO: Brněnská blondýna Nela Slováková: Proč musela exmilenci vrátit všechny drahé dárky? 

Video
délka: 04:14.74
Video se připravuje ...

Brněnská blondýna Nela Slováková: Proč musela exmilenci vrátit všechny drahé dárky? Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
42 fotografií