„Chci vám sem napsat o něčem, co jsem včera celý den řešila a dneska se stalo. Sdílela jsem s váma prosbu o to být doma. A já doma jsem!“ oznámila na instagramu Veronika Arichteva, že opatření, která v uplynulých dnech nařídila vláda České republiky, bere vážně a rozhodla se sama podle toho zařídit. A to i na úkor lidmi milovaného seriálu Slunečná!

„Dneska jsem měla celý den točit Slunečnou. Víme, že všichni se na place snaží o dodržování ‚bezpečí‘ (neustálé dezinfekce studia i rukou, měření teplot, lékař, zmenšení štábu..) a je to dobře. Ale já se rozhodla, že točit prostě nepůjdu! Nepřijde mi to natolik důležitý v těchhle dnech. I když si práce vážím. Zodpovědný je prostě bejt doma, pokud můžete!“ Snaží se herečka chránit sebe a své okolí a zároveň jít příkladem všem, kteří hrozbu nákazy stále berou na lehkou váhu.

I přesto se ale dle svých slov natáčení nevyhnula alespoň na dálku. „Děkuju Simoně, naší hlavní producentce, že mě pochopila a nenutila. Vím, že jsem všem způsobila velké komplikace, a omlouvám se ještě jednou. Ale jsem ráda, že jsem to udělala. Nakonec jsme to vyřešili tak, že od šesti od rána se mnou točí přes facetime! Buďme co nejvíc doma! A nosme roušky! Až dotočím, zkusím nám taky ňáký spíchnout,“ apeluje na všechny herečka a slibuje, že se přidá k řadě dobrovolníků, kteří zdarma ve volném čase vyrábí tolik nedostatkové roušky.

VIDEO: Veronika Arichteva s manželem: Vypadá to jako husí kůže, ale jsou to prsa!

Video
délka: 01:41.16

Veronika Arichteva s manželem: Vypadá to jako husí kůže, ale jsou to prsa! David Turek, Jan Jedlička

Fotogalerie
60 fotografií