Lucie v seriálu ztvárňuje servírku a bývalou prostitutku. Jenže dva hosté v lokále ji poznají z její minulosti a jakmile to přeženou s alkoholem, je zle. „U takových scén se červenáte. S kolegy Jiřím Weingärtnerem a Miroslavem Dvořákem jsem navíc točila poprvé v životě,“ prozradila Benešová.

„Bylo to trochu trapné. Podali jsme si ruku a hned si říkali, co mi budou trhat, kdy rozepnou zip u kalhot a podobně. Nejvíc jsem si musela dávat pozor na sklo z lahve, které se ihned po ráně do hlavy rozlétlo, aby neskončilo v mých očích,“ dodala Benešová.

Navíc vše muselo vypadat realisticky. „Aby divák mohl skutečně uvěřit ději, musí agresor do oběti alespoň pořádně strčit a sevřít ho silou. To nejde před kamerou jen tak markýrovat,“ prozradil pro deník Aha! zdroj z natáčení. Na průběh natáčení dohlížel zkušený kaskadér a zároveň zakladatel firmy Filmka Ladislav Lahoda (70).

Krásná blondýnka si ale znásilněním před kamerou neprošla poprvé, ale naopak si to zažila už v roce 1988. „Když mi bylo třináct, točila jsem film Horká kaše, který končil tím, že se na mě partička čtyř kluků z pražského Jižního Města vystřídala. Bylo to opravdu dramatické, a dokonce moje maminka musela podepsat souhlas, že takovou scénu vůbec můžu jako nezletilá natáčet,“ zavzpomínala Lucie Benešová.

VIDEO: Lucie Benešová si postěžovala na Matonohu: Doma nic nedělá! 

Video
délka: 00:40.40

Lucie Benešová si postěžovala na Matonohu: Doma nic nedělá! Blesk TV

Fotogalerie
37 fotografií