Tvůrci Slunečné totiž nenechali nic náhodě a oděv nevěsty řešili pěkně od podlahy. A tak si dali záležet nejen na výběru svatebních šatů, ale i na tom, co je pod nimi.

Protože ani o to diváci nezůstanou ochuzeni. „Spodní prádlo jsme šly vybírat společně s naší kostýmní výtvarnicí Zuzankou Strakovou jednu volnou neděli. Hned v prvním obchodě jsme narazily na verzi, kterou diváci můžou vidět v úterním díle,“ prozrazuje seriálová Týna.

„Byla jsem s výběrem tak spokojena, že jsem si ho nakonec odkoupila pro sebe,“ prozradila Burešová, že si díky natáčení »na své« přišel i přítel Matyáš Adamec.

A jaké to bylo, když Eva přišla na plac oblečená neoblečená? „Jestli jsem se před ostatními styděla? Ne, jsme na sebe všichni zvyklí a já s odhalováním problém nemám. To bych nesměla ani v létě k rybníku,“ popisuje herečka, která má na svém kontě i snímky pro pánský časopis Playboy. A zmiňuje, že pro ni mělo natáčení svatby s kolegou Janem Plouharem (38) jiné úskalí.

„V místnosti, kde jsme scénu ve spodním prádle točili, bylo naštěstí teplo. To se však nedalo říct o natáčecím dnu finální svatby. To byla zima, fakt zima!“ třese se ještě při vzpomínkách Eva Burešová.

Eva Burešová o zákulisí natáčení svatby ve Slunečné? Čtěte v pátečním Blesk tv MAGAZÍNU!

Dále v něm najdete:

  • Filip Tomsa: Hrát svini mě baví!
  • Co dělají slavní v době koronavirové?
  • Rodinné album písničkáře Pepy Fouska: Jeho babičku uháněl prezident!

VIDEO: Slunečná: První líbačka Janka a Týny a Zdenek se zblázní

Video
délka: 00:36.00
Video se připravuje ...

Slunečná: První líbačka Janka a Týny a Zdenek se zblázní TV Prima

Fotogalerie
99 fotografií