Eva Burešová a Bára Jánová: Sestry Popelkovy

Eva Burešová (26) ve Slunečné hraje Týnu Popelkovou. Jednu ze dvou sester, které po smrti svého otce zdědily jeho statek. Ten na rozdíl od své starší sestry miluje a nechce se ho vzdát, ať to stojí, co to stojí.

Sestra Týny Sylva Popelková v podání Báry Jánové (30) je jejím pravým opakem. Ze statku odešla, jakmile to bylo možné. Do Slunečné se vrací hlavně za dcerou Barunkou, kterou zde odložila. Po smrti otce by se statku nejradši zbavila úplně.

I příběhy obou hereček by přitom vydaly na seriál samy o sobě. Eva Burešová, se poprvé proslavila v soutěži Česko-Slovensko má talent v roce 2011, kde došla až do finále. To jí pomohlo dostat se do muzikálů.

A z divadelních prken se vrátila i na televizní obrazovky. Většina diváků ji má zapsanou jako sestřičku Petru Horváthovou z Modrého kódu. Kromě seriálu stihla i účast v soutěži Tvoje tvář má známý hlas i decentní focení pro časopis Playboy. Natáčení přitom zvládá kombinovat i s péčí o malého syna, na něhož je sama. Jeho otec ji totiž opustil krátce po jeho narození. V současnosti ale herečka randí s tanečníkem Matyášem Adamcem.

Stejně jako ona, i její seriálová sestra Bára Jánová má za sebou odvážné scény před objektivem. Nechala se totiž přemluvit k tomu, aby při natáčení Doktorů z Počátků odložila při koupání šaty. Podle jejích slov jí to ovšem mrzí.

Ještě před Doktory z Počátků ji ovšem diváci poznali jako doktorku Nývltovou v Ordinaci v růžové zahradě 2. Zahrála si i v seriálech Specialisté, nebo Ohnivý kuře. Zároveň svého času randila s hercem a režisérem Jiřím Mádlem.

Lambora, Langmajer či Tomeš: Krasavci v hlavních rolích

Marek Lambora hraje Janka Linharta – mladého a bohatého spolumajitele firmy, která se zabývá prodejem elektřiny. V seriálu se Janek vsadí, že Týnu dostane, protože je přece lamač srdcí. Kromě toho si dělá zálusk i na statek sester Popelkových.

Lambora společně s Burešovou zároveň nazpíval znělku seriálu. Svůj pěvecký talent přitom po boku půvabné herečky předvedl už v soutěži Tvoje tvář má známý hlas. Za své herecké výkony se navíc může těšit z královské odměny. Za jeden měsíc si natáčením přijde na více než 160 tisíc korun.

Jankova kamaráda Romana Maxu hraje ve Slunečně Filip Tomsa. Roman se na začátku zdá jako férový chlap, ale časem se ukáže, že je to pouze zdání. Ještě před nedávnem přitom zářil u konkurence v úplně jiné roli.

Na Nově hrál poručíka Kamila Sedláčka v Policii Modrava. Ten byl přitom veskrze kladnou postavou. Maxa je tak pro něj hned dvojnásobnou změnou.

S Jankovou postavou je spojený i Vilém Fiala v podání Lukáše Langmajera. Ten je jeho osobním řidičem a jediným pravým kamarádem. Zároveň jde v mnoha věcech o Jankův opak. Pro svého šéfa by ale udělal cokoli.

I životní příběh Langmajera by přitom vydal na seriál. Stejně jako jeho starší bratr Jiří se potýkal s depresemi, které se pokoušel utopit v alkoholu. U toho přitom otec dvou dětí neskončil. V rozhovoru pro Extra.cz přizal, že se dokoce pokusil o sebevraždu skokem pod vlak. Zachránil ho přitom kamarád, který ovšem sám nedávno sám zemřel.

Roman Tomeš se ve Slunečné objevuje jako Antonín Javůrek – urostlý, ale jednodušší mladík, který se jako mladý dostal do vězení, odkud zamířil za prací na statek Popelkových. A spoustu práce má Tomeš i v běžném životě.

Podobně jako Eva Burešová přišel k seriálům z prostředí muzikálů. Zde se navíc potkal i se svou manželkou Míšou Tomešovou. Společně vychovávají dvě děti. Oba zároveň stíhají i herectví.

Video
délka: 02:02.28

Kovbojská s Burešovou a Lamborou: Touhle písničkou váš přivítá Slunečná FTV Prima

Fotogalerie
20 fotografií

Přehled dalších postav najdete ZDE