Představitelka náruživé Sylvy ze Slunečné zatím za sebou moc erotických scén nemá, ovšem v novém seriálu ji to prý nemine. Například se ocitne v posteli s kolegou Lukášem Langmajerem (39) alias řidičem Vildou, kterého omylem považuje za movitého podnikatele, a ráda by si proto takového ženicha omotala kolem prstu.

„Samozřejmě není pravda, že bych byla pod peřinou nahá,“ vysvětluje Bára, jak se žhavé záběry natáčely. „Mívám podprsenku nebo tílko, kterému shodím ramínka,“ říká a prozrazuje tak divákům fígle filmařů.

„Věřte ale, že ani tak to není příjemné. Lidi, s nimiž jste na place, třeba vůbec neznáte, a najednou máte polonazí něco předvádět,“ povzdechla si expartnerka herce a režiséra Jiřího Mádla (33). Té naštěstí režisér Libor Kodad (56) vychází vstříc a poctivě dodržuje její podmínky, že se před kamerou nechce ukázat v rouše Evině.

Přece jen před pěti lety takovou položku ve smlouvě ještě neměla a k nahé scéně se nechala přemluvit, když se coby drzá Kamila objevovala v seriálu Doktoři z Počátků a sváděla tam svého terapeuta Ondřeje v podání Václava Jílka (38), přičemž hupsla bez plavek do rybníka. „Štve mě to,“ netají se Jánová, která tehdy předvedla zadeček i ňadra. Bylo jí jedenadvacet let a dnes už by to samé asi neudělala.

VIDEO: Jánová s Langmajerem v posteli: Jak se ve Slunečné točí sex?

Video
délka: 00:50.40
Video se připravuje ...

Jánová s Langmajerem v posteli: Jak se ve Slunečné točí sex? FTV Prima

Fotogalerie
82 fotografií