Herečtí sourozenci Langmajerovi rozhodně nepatří mezi celebrity, které by na veřejnosti hovořily o svém soukromí. Ve společnosti je Lukáš Langmajer spořádaným otcem dvou dětí, Mikuláše (7) a Magdalény Marie (2), a se svou životní partnerkou Lucií tvoří pár už dlouhých 11 let - a z toho 10 let jsou sezdaní. Jistě by se nenašel někdo, kdo by tipoval, že představitel faráře Šoustala z Babovřesků nebo podvodníčka Jirky z Bobulí uctíval Satana, a že ho závislost na alkoholu málem stála jak manželství, tak i život!

„Moc už nepiju. Kdybych chlastal dál, Lucinka by ode mě odešla. Neumím pít, utápěl jsem se v depresích, s kterými jsem neuměl pracovat. Nevěděl jsem, co pořádně chci,“ přiznal bratr neméně známého Jiřího Langmajera v šokujícím rozhovoru pro Extra.cz, který vedla jeho blízká kamarádka a zároveň i kolegyně ze seriálu Slunečná Eva Decastelo (41).

Jak na sebe Lukáš prozradil, i když měl vždy skvěle fungující domácí zázemí, prožil si chvíle, kdy se cítil naprosto bezradným... a jediným východiskem se pro něj stala touha vše skončit. Definitivně. „Několikrát jsem chtěl spáchat sebevraždu. Skočil jsem pod vlak, ale odtamtud mě vytáhl kamarád, který nedávno umřel na rakovinu. V tu chvíli jsem si řekl, že je konec. Nastoupil jsem totální askezi a začal jsem se léčit. Šlo mi o to, že bych vedle sebe fakt už nikoho neměl. Zůstal bych sám a nejspíš bych se upil. Jednou by se mi povedlo se zabít,“ přiznal ve své otevřené zpovědi.

Práskl na sebe i jednu bizarní kuriozitu ze svého dospívání: Přestože navštěvoval církevní gymnázium, zaujal ho podle jeho vlastních slov spíše satanismus. „Přečetl jsem si satanistickou bibli a bylo mi to sympatičtější,“ vzpomínal na svou divokou pubertu. Zatímco Bibli prý dodnes dočíst nedokázal, Ďábla vzýval v bunkru, kde měl na stěně nasprejovaný pentagram. Také zde poslouchal death metalové kapely, například Sepulturu, a řezal se do rukou v krvavé obětině. To vše je však pro něj dávno uzavřenou kapitolou. „Dnes jsem spíše víru hledající,“ upřesnil Langmajer s úsměvem.

VIDEO: Langmajer je bez práce! Prý se nechá zaměstnat ve firmě

Video
délka: 01:24.54

Langmajer je bez práce! Prý se nechá zaměstnat ve firmě Markéta Reinischová, Petr Soukup

Fotogalerie
35 fotografií