Týna sice kývla na to, že si vezme Jana Plouhara (37) neboli Štěpána, ale v poslední chvíli si to rozmyslí a nechá ženicha a pět desítek svatebčanů napospas rozpakům.

Točilo se v kostele svatého Jakuba Staršího v Zápech, kde se nachází i seriálový statek Slunečná. V bílém kožíšku se herečka pěkně zadýchala. Schody totiž sbíhala a vybíhala celkem šestkrát! „Zásadně nesportuji, k tomu mám na nohou lodičky na podpatku, ale to mi nedělá až takový problém. Horší byly schody, které jsou vysoké a daleko od sebe,“ prozrazuje Eva první dojmy z ranní klapky. „Musím říct, že jsem doslova popadala dech,“ směje se.

Díky scenáristům Slunečné, ve které televize natrefila doslova zlatou žílu, si herečka prožila vůbec první svatbu v životě. O tom, jak by měla vypadat ta její, má Eva poměrně jasnou představu.

„Něco malého, jen my dva a nikdo jiný. Myslím, že kdybychom to tak udělali, tak by ani maminka nezuřila, že jsme ji nepozvali. Respektovala by naše rozhodnutí,“ přiznává Burešová.

Svůj velký den by ale rozhodně nechtěla absolvovat v zimě. „Napadlo mě, jestli se vůbec v tomto období někdo dobrovolně bere... Na druhou stranu – v zasněžené krajině to může být romantické, ale je zima. Fakt zima!“ třese se herečka. Po dotočení scény jí proto kostymérky poskytly první pomoc v podobě teplého čaje a zimní bundy!

VIDEO: Slunečná: Vyhraje Janek sázku a vyspí se s ním Týna v lese? 

Video
Video se připravuje ...

Slunečná: Vyhraje Janek sázku a vyspí se s ním Týna v lese? TV Prima

Reportáž z natáčení Slunečné už v pátek v Blesk tv MAGAZÍNU!

A dále čtěte:

● Rozhovor s porotcem MasterChefa Přemkem Forejtem

● Osobní zpověď Kláry Miklasové, hvězdy nového filmu Daria

Blesk TV Magazín
Autor: Foto: FTV Prima

Fotogalerie
94 fotografií