Autonehoda byla pečlivě připravená a asistovali u ní i kaskadéři. Stejně měl Jan Plouhar tísnivé pocity. „Bylo to nepříjemné. Já zavřený hodiny v autě a přede mnou hoří motor,“ popsal herec.

Štiplavý dým mu vnikal do nosu a pálil v očích. „Věděl jsem, že i když je to jen jako, bez pomoci se z auta nedostanu. To vám jdou hlavou různé myšlenky,“ přiznal Honza. Ještěže na sebe neviděl. Maskéři na něm umělou krví nešetřili. Jan si během natáčení uvědomil, jak špatné je usednout za volant rozčílený.

„Stačí jedna zlá chvíle,“ říká herec. On měl v první pilotní epizodě štěstí. Z hořícího auta ho vyndal cyklista v podání Marka Lambory (24) a přivolal pomoc.

Jinak je z role v novém seriálu Primy nadšený. Upozornil na sebe nedávno v seriálu Modrý kód, kde jako ženáč sváděl sestřičku Evu Burešovou, ve Vlně hrál nájemného vraha a ve filmu Zatracení skončil jako překupník drog v thajském vězení.

Pilotní díl seriálu Slunečná měl v sobotu na Primě sledovanost 1,280 milionu diváků. Další epizody poběží už pravidelně v úterý a čtvrtek.

VIDEO: Kovbojská s Burešovou a Lamborou: Touhle písničkou váš přivítá Slunečná.

Video
Video se připravuje ...

Kovbojská s Burešovou a Lamborou: Touhle písničkou váš přivítá Slunečná. FTV Prima

Fotogalerie
44 fotografií