Na statku Slunečná se dělá ten nejlepší kozí sýr a provozuje se tam rodinný penzion a hospoda. Vše má v režii jeho majitel pan Popelka, který však náhle zemře. Jeho smrt vyvolá boj mezi dědičkami, tedy jeho dcerami Sylvou a Týnou.

Sylva Popelková v podání Barbory Jánové chce statek prodat a vrátit se do Prahy. Její plány na rychlé zbohatnutí však hatí její sestra Týna, již hraje  Eva Burešová (26), která chce statek zachovat a pokračovat v otcově práci. Ten s ní promlouvá coby duch hlasem herce Oty Jiráka (70).

Na obrazovce se Bára Jánová poprvé objevila v pohádce Vodník a Karolínka (2010). O dva roky později se její filmografie obohatila o roli v televizních snímcích Vánoční hvězda a Setkání s hvězdou: Dagmar Havlová, kde si zahrála vedlejší roli a mohla při práci sledovat bývalou první dámu Dagmar Havlovou či nadaného Ondřeje Brzobohatého a také uplatnt své pohybové nadání.

V kinech byla Barbora Jánová k vidění ve snímku Probudím se včera (2012) Miloslava Šmídmajera, v němž hlavní roli hrál Jiří Mádl. S ním Barbora Jánová několik měsíců chodila. Jak v médiích prozradila, nerozešli se ve zlém, zůstali kamarádi.

Kromě Jirky Mádla mohli její nahé sexy tělo obdivovat diváci seriálu TV Nova Doktoři z Počátků. Svlékla se zde v roli Kamily, která se snažila okouzlit tamního psychologa Ondru v podání Václava Jílka.

Barboru Jánovou jste mohli zahlédnout i v seriálech Sanitka 2 a Cirkus Bukowsky. Větší roli – lékařku Báru Nývltovou – dostala v Ordinaci v růžové zahradě 2. I tato postava má k nahotě blízko. Nývltová si totiž na studiích přivydělávala jako prostitutka.

Herečka Barbora Jánová pochází z Vlašimi. Absolvovala obchodní akademii a dva roky studovala sociální a masovou komunikaci na Univerzitě Jana Amose Komenského. Poté pracovala jako asistentka režie v České televizi a teprve až pak nastoupila na Vyšší odbornou školu hereckou v Michli.

Kromě herectví a tance se Barbora Jánová věnuje mj. zpěvu a hře na kytaru.

Video
délka: 22:33.52
Video se připravuje ...

Prima v roce 2020: Návrat superšéfa Pohlreicha a nový seriál! Petr Macek, Lukáš Červený

Fotogalerie
9 fotografií