Pátek 12. dubna 2024
Svátek slaví Julius, zítra Aleš
Polojasno 19°C

Koronavirus odhalil pravou tvář celebrit: Takové jsou, když se nedíváte!

/
 • Koronavirus odhalil pravou tvář celebrit: Takové jsou, když se nedíváte!
  28. března 2020 ● 07:00

  Nejdřív ušetřily za rtěnky, když si pod roušky nemalovaly rty. Teď mají nahý rovnou celý obličej! České krásky jdou v době koronaviru s trendem světových celebrit. A nastavují fanouškům svou pravou tvář. Nenalíčenou. Bez příkras.

 • 1.

  Iva Kubelková (42)

  I když se snaží nezavírat se jen mezi čtyřmi stěnami a vyrážet ven na sluníčko, tvář nechává nahou, jak jen to jde. „Bylo by hodně špatné, kdybychom se my, ženy, začaly bát se ukázat bez make-upu. Každá žena se vidí nějak jinak, než ji vidí ostatní. Jsou situace, kdy se make-up hodí, kdy to je fajn. Chvil v soukromí je ale většina a tam líčení není potřeba ani s přibývajícím věkem,“ míní modelka a moderátorka Kubelková s tím, že spokojenost je hlavně v hlavě.

  Iva Kubelková
  Autor: Instagram, Profimedia,archiv
 • 2.

  Simona Krainová (47)

  Každý den začíná během. Je to pro ni typické ráno a raději sáhne po snídani než po make-upu. Dává si do těla natolik, že by veškeré malování bylo zničeno pod kapičkami potu. „Den čtvrtý. Běh 9,2 km hotov,“ chlubí se dalším výsledkem modelka a maminka dvou synů Krainová.
  Simona Krainová
  Autor: Instagram, Profimedia,archiv

 • 3.

  Alice Bendová (46)

  Na zdravotní procházku do lesa se Bendová nemaluje. Raději prý čerpá sluníčko a čerstvý vzduch přímo do pokožky. Tyto procházky má prý ze všeho nejradši. „Dneska tak krásný den. Dali jsme si i s pejsky šest kilometrů po lesích a loukách,“ popisuje herečka a moderátorka.
  Alice Bendová
  Autor: Instagram, Profimedia,archiv

 • 4.

  Jana Plodková (38)

  Oplývá přirozenou krásou, a tak se nestydí vyrazit nenalíčená i do společnosti. Herečka si s líčením příliš hlavu neláme ani během karantény a maximálně si obtáhne řasy.

  Čas na pleťové masky prý moc nemá. „Za těch čtrnáct dní jsem uklidila byt asi desetkrát, ušila zhruba sto padesát roušek, uvařila iks vývarů, upekla několik bábovek. Ale furt se máme dobře – jíme, spíme, jsme zdraví,“ hlásí Plodková.

  Jana Plodková
  Autor: Instagram, Profimedia,archiv

 • 5.

  Kristina Kloubková (43)

  S líčidly doma šetří i novácká moderátorka Kloubková. A to i když zrovna radí fanouškům, jak si vyrobit provizorní roušku bez šití. Ostatně svou tvář bez kosmetického vylepšení předvádí svým příznivcům velmi často. Před vstupem na obrazovku tráví v kostymérně tolik času, že se bez šminek v soukromí ráda obejde. A nesnaží se vylepšit ani před přítelem, tanečníkem Václavem Kunešem (44).
  Kristina Kloubková
  Autor: Instagram, Profimedia,archiv

 • 6.

  Zorka Hejdová (29)

  O svou pleť Hejdová důkladně pečuje, používá nejvybranější krémy a masky. V době, kdy toho není moc na práci, tráví nejvíc času v koupelně. Péči o svou pleť si tak momentálně vychutnává plnými doušky. „Čas na všechno. Na to, přečíst si knížku, zkouknout celou sérii seriálu za jeden den, čas dát si masku na vlasy,“ libuje si moderátorka.

  Zorka Hejdová
  Autor: Instagram, Profimedia,archiv
 • 7.

  Nikol Švantnerová (27)

  Je opravdovou nositelkou titulu České Miss, krásu si pomocí kosmetických přípravků domalovávat nemusí. To Nikol Švantnerová dokázala i na fotografii ze svého domova. „Když nemůžeme do kavárny, udělali jsme si improvizovanou kavárnu doma,“ hlásí modelka s kávou v ruce.
  Nikol Švantnerová
  Autor: Instagram, Profimedia,archiv

 • 8.

  Andrea Verešová (39)

  Ani slovenská modelka žijící v Česku po kosmetickém kufříku v blízké době jen tak nesáhne. Za plotnou by jí šminky byly k ničemu. Místo nich raději nasadí úsměv, který jí rozhodně sluší. „U nás to začíná vonět. Přijde mi, že když mám čas, tak se nejvíc realizuji v kuchyni,“ říká s bábovkou v ruce Verešová.

  Andrea Verešová
  Autor: Instagram, Profimedia,archiv
 • 9.

  Julia Robertsová (52)

  Karanténa postihla i světové celebrity. Modelky, herečky, hudebnice… ty všechny poznamenala současná pandemie koronaviru a kvůli karanténě musí zůstat doma. Ovšem využily toho, aby fanouškům ukázaly svoji pravou tvář. Poznali byste je? Oscarová herečka Julia Robertsová ukázala skutečnou krásu.

  Julia Robertsová
  Autor: Instagram, Profimedia,archiv
 • 10.

  P!nk (40)

  Pěvkyně P!nk prohlásila, že si rozhodně nenechá udělat žádnou plastiku, maluje se jen nerada.

  Pink
  Autor: Instagram, Profimedia,archiv

 • 11.

  Sharon Stoneová (62)

  Sexbomba Sharon Stoneová se dala na malování obrazů. Samozřejmě nenalíčená.

  Sharon Stoneová
  Autor: Instagram, Profimedia,archiv
 • 12.

  Julianne Mooreová (52)

  Slavná herečka Julianne Mooreová je známá tím, že se nebojí lechtivých scén ani přirozenosti.
  Julianne Mooreová
  Autor: Instagram, Profimedia,archiv

 • 13.

  Heidi Klumová (46)

  Heidi Klumováse bála, že je nakažená, test měla ale negativní!

  Heidi Klumová
  Autor: Instagram, Profimedia,archiv
 • 14.

  Jessica Albaová (38)

  Volno tráví Jessica Albaová péčí o pleť nebo cvičením v posilovně. A výsledky jsou znát!

  Jessica Albaová
  Autor: Instagram, Profimedia,archiv
  Fotogalerie
  233 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 5

ki33: celebrit. Tak jo. Holky vypadají dobře. Ať mají radost.

(28. 03. 2020 17:49)

marlen52: jejda všichni mají napíchaný botox zvětšenou pusu a teď na to dají roušky

(28. 03. 2020 16:51)

amadea: Takových článků i s fotkami více. Hned se mi zvedla nálada, když vidím některé ty obludy. Ale zase klobouk dolů,za tu odvahu. Jsem vážně krásná,díky Blesku.

(28. 03. 2020 11:07)

Manowar: Tady je vidět,jak jsou "krásné" ty ošklivky.

(28. 03. 2020 10:44)

y1xcvbnm: Píšou že Kubelková je bez líčidel jako holčička, za to její dcera 15 let, je s líčidly jako 30 ti letá ku r va, prsa má jak čtyřicátnice .
A ještě to bude zajímavější až všem těm krasavicím odpadbou vlasy, pak budou mít hnusné nehty, nebudou mít řasy a botox , to bude krásy !!!!!

(28. 03. 2020 08:27)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud

Dnešní horoskopy