Herec a komik Lukáš Pavlásek, jenž se proslavil sérií reklam na mobilního operátora, v nichž ztvárnil nepříliš bystrého „Tydýta“, zaskočil všechny své příznivce na sociálních sítích svým posledním selfíčkem. Má na něm podle všeho nový účes, jenž je na hony vzdálený jeho obvyklé image. Však onen snímek také sám vtipně popsal slovy „až tahle válka skončí, budu připravenej hrát úchylnýho vraha ve skandinávským thrilleru“, což upřímně rozesmálo například herečku Marii Doležalovou (33). Ta onen snímek ohodnotila celou řadou smajlíků plačících smíchy.

Někteří jeho příznivci s ním souhlasili a dokonce už Pavláskovi vybírali i seriály, v nichž by se mohl objevit: Například by si ho prý dokázali představit coby parťáka Sagy Norénové, hrdinky z pera švédského spisovatele a scenáristy Hanse Rosenfeldta (55), autora detektivního seriálu Most.

Všichni se však shodli na jediném: S vlasy ležérně hozenými na patku dozadu mu to prostě sekne. „Úplný jiný Lukáš Pavlásek, než byl v TV u pana Krause,“ podotkla jedna všímavá divačka, co si podle všeho nenechala ujít ani středeční reprízu talk show Show Jana Krause, kde se Pavlásek objevil. „Vtip jistě zůstal, ale kila dost ubyla. Fešák!“ vysekla mu pochvalu.

Pavlásek, jehož skutečně se ztracenými loknami neopustil specifický smysl pro humor, fotku doplnil hashtagem „psí kadeřník“. To patrně i z toho důvodu, aby náhodou nebyl v podezření, že i přes zákazy vlády využil služeb nějakého vyučeného frizéra, jenž se zasloužil o jeho slušivý look…

VIDEO: Lukáš Pavlásek: Někdy jsem vtipný i nechtěně!

Video
Video se připravuje ...

Lukáš Pavlásek: Někdy jsem vtipný i nechtěně! Pavlína Horáková, Aleš Brunclík

Fotogalerie
40 fotografií