Sedm let od vraždy Moniky (†36) a Klárky (†8) Kramných: O hroby se starají znepřátelené rodiny

Autor: shp - 
31. července 2020
05:15

Už je to sedm let, co na dovolené v Egyptě vyhasly životy Moniky (†36) a Klárky (†8) Kramných. Za jejich vraždu byl pravomocně odsouzen manžel a otec Petr Kramný (42). Ten od počátku odmítal, že by v jejich smrti měl prsty. Tragédii připomínají dva hroby v Karviné, které opečovávají znepřátelené rodiny.

Hrob s šedivým náhrobkem opečovává Moničina rodina. Ten s béžovým náhrobkem, který se nalézá hned vedle, udržují rodiče Petra Kramného, kteří nikdy nepřestali věřit, že jejich syn je nevinný. V den 7. výročí nesmírně tragické události je vidět, že ani jedna z rodin na tragickou událost nezapomenula.

Hroby plné květin a plyšáků

Oba hroby jsou plné květin i plyšáků. Monika s dcerou Klárkou zemřely před sedmi lety v egyptské Hurghadě. Petr Kramný tehdy tvrdil, že se celá rodina na dovolené otrávila a že on jediný to přežil. Jenže později rozhodl soud jinak. V roce 2016 ho poslal za dvojnásobnou vraždu na 28 let za mříže.

Kramný, jehož případ sledovala celá republika, si trest odpykává ve věznici Mírov. Ale muž, který dbá za mřížemi na svůj účes i vzhled celkově, se nevzdává. V roce 2018 požádal o obnovu svého procesu s tím, že důkazy, které vedly jeho k zatčení, jsou nedostatečné a závěry znalců neprůkazné.

Dojde na obnovu procesu?

Nastalo zkoumání posudků znalců, které, zdá se, nebere konce. Petr Kramný je však vytrvalý a nevzdává se. Snad se Monika a Klárka dočkají spravedlnosti. Měly by, když jejich případ byl jeden z nejsledovanějších v české kriminalistické historii.

wenzel trousil ( 4. srpna 2020 09:34 )

Vymstilo,,ale proc ma trpet Kramny kvuli pitomcum s bujnou fantazii a zadnou praxi ze Zivota??

kapsa72 ( 3. srpna 2020 16:54 )

Ano. A to se prave tomu primitivovi Kramnemu vymstilo...

wenzel trousil ( 3. srpna 2020 09:20 )

ONi ti hlupaci snad veri ze kdyz elektrina neni videt ze se sni da vrazdit dle libosti a nikdo nema sanci se obvineni zbavit protoze jen tezko nekdo dokaze neco, co neudelal..A NATO primitivove spolehaji..

wenzel trousil ( 3. srpna 2020 09:13 )

Ja jsem presvedcenej ze jsi vul ktary ma tak blby napady ale nenapadne ho,,jak bysi asi "Vrah" mohl byt jisty ze ten "Mord" elektrinou" nezanecha stopy?? Jiste,,kdyz neschopni konstablove z rad Ceskych cuckaru si nevedeli rady tak uvazovali nejspis podobne uchylne jako ty..Kombajnere! Rikam, dej blbcum moc a jsi v "ritce"..

wenzel trousil ( 3. srpna 2020 09:09 )

Vrazedkynine dcerce mohlo letos byt 15 let..Samotne vrazedkyni zklamane zivotem 42.. Neni prvni ani popsledni ktere s ubyvajici hladinou hormonu ztraci i sebeovladani a sve komplexy si leci na dospivajici dcerce a na tom, kdo prece "zato vse muze",,tatovi..

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud