Matka měla sex s pitbulem a pak oběsila své dvě děti (†4 a †8): Hrozí jí trest smrti!

Autor: shp - 
13. července 2020
19:47

Zachovala se jako bezcitné zvíře a možná za to zaplatí vlastním životem. Perverzní matka Lisa Snyderová (36) z amerického Berks County v Pensylvánii je obviněná z dvojnásobné vraždy svých dětí poté, co se uchýlila k zoofilnímu sexu s pitbulem. Hrozí jí za to trest smrti.

Snyderová se nejdříve oddávala sexuálním radovánkám s pitbulem. Když na ní zvíře vykonávalo orální sex, vyfotila si ho při tom a odpornou fotografii poté poslala neznámému muži po facebooku. „Koukej, tati, líže mi frn*u,“ napsala mu. Policie později našla snímek v jejím telefonu.

Oběšeni na vodítku

I když se z jejího počínání normálnímu člověku zvedá žaludek, není to zdaleka to nejhorší, co měla provést. Žena je totiž obviněná z vraždy svých dvou dětí – dcery Brinley (†4) a syna Connera (†8). Děti podle obžaloby postavila na židle, dala jim vodítko kolem krku a následně je oběsila.

Když byly děti nalezeny mrtvé, tvrdila Snyderová, že Conner zavraždil nejdříve svou sestřičku. Poté se měl podle ní zabít sám kvůli šikaně ve škole. Matka tvrdila, že jí syn povídal o tom, že chce zemřít, ale nechce odejít sám. Jejím lžím ale nikdo neuvěřil. Policejní vyšetřování odhalilo, že chlapec měl hodně přátel.

Matka: Zaplaťte mi právníka

„Conner nebyl schopný to udělat sám. Nebyl to schopný udělat své sestře,“ prohlásila podle The Morning Call žalobkyně Margaret McCollumová u soudu. Ten nadále pokračuje. Snyderová tvrdí, že si nemůže zaplatit vlastního právníka, potřebuje proto přiděleného advokáta placeného z peněz daňových poplatníků.

oliiiii3 ( 3. srpna 2020 19:34 )

Chudinky děti, ta se měla mrcha zhoupnout, taková mrcha

wenzel trousil ( 2. srpna 2020 12:58 )

Byla by dobrou volickou Ceske opozice..V TOP 09 jsou daleko vetsi prasaci,..

tomik007 ( 31. července 2020 14:56 )

Uplnej UJOFERT

blecktajp ( 31. července 2020 09:18 )

Kdyz vidim ty deti, tak ten sex s pitbulem nemela jen jednou.

ketller ( 29. července 2020 09:31 )

špínu hodit lvum na hraní!!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud