Sobota 19. září 2020
Svátek slaví Zita, zítra Oleg
Polojasno 20°C

Zdrcující zpráva pro rodiče Maddie: Policie jim řekla, co se jejich dceři stalo!

Autor: rc - 
16. června 2020
15:19

Třináct let Kate a Gerry McCannovi doufali, že se jejich dcerka Madeleine, která zmizela v roce 2007 na dovolené v portugalském Praia da Luz, vrátí domů. Ovšem nyní jim policie vzala všechny naděje. Zdrceným rodičům přišel dopis, v němž jim prokurátor sdělil, že mají neochvějné důkazy, že jejich dcerka, která zmizela ve třech letech, je mrtvá!

Rodina McCannových v roce 2007 odjela na dovolenou do portugalského letoviska Praia da Luz. Měla to být dovolená plná radosti a Kate a Gerry se těšili, že stráví víc času se svými dětmi. Ovšem dovolená na pobřeží Atlantiku dopadla tragicky. Třetí květnový den McCannovi dali své děti spát a odešli na večeři se svými přáteli.

Své potomky chodili pravidelně kontrolovat a při jedné z kontrol našli postýlku, kde měla spát tříletá Maddie, prázdnou. Rozjelo se pátrání, ovšem po blonďatém andílkovi ani stopy. Rodiče Maddie nepřestali hledat a až po třinácti letech policie přišla s tím, že za zmizením holčičky mohl stát pedofil Christian B., který se v té době pohyboval v Algarve.

Třiačtyřicetiletý Němec je v současné době nepravomocně odsouzen za znásilnění dvaasedmdesátileté turistky, kterou měl v roce 2005 napadnout právě v Praia da Luz, za což dostal sedm let. V době rozsudku si již ve vězení odpykával trest za prodej drog. Strážci zákona ho spojují nejen se zmizením Madeleine, ale také kvůli zmizení dalších dětí, a to jak na území Německa, tak v Portugalsku.

Německá policie před časem oznámila, že se domnívá, že je Maddie mrtvá. Strážci zákona však neposkytli žádné důkazy, které by to potvrzovaly. Rodiče požadovali důkazy. Podle informací britského deníku The Sun Kate a Gerry dostali zdrcující dopis, v němž jim tamní prokurátor napsal, že policisté mají důkazy, o tom, že dívka zemřela.

„Psali jsme McCannovým, abychom jim sdělili, že je Madeleine mrtvá, a vysvětlili jim, že jim nemůžeme poskytnout důkazy. Máme konkrétní důkazy, že náš podezřelý zabil Madeleine. Britská policie byla informována, ale nemají všechny důkazy, které máme. Výsledky vyšetřování spolu sdílíme, ale ne všechny detaily předáváme Scotland Yardu. Nemyslím si, že MacCannovi obdrželi všechny detaily, ale znají výsledky,“ uvedl německý prokurátor Hans Christian Wolters. „Soucítím s rodiči, ale pokud bychom poskytli všechny detaily, mohlo by to ohrozit vyšetřování. Je to případ vraždy, a ne pohřešování.  Jsme si jistí, že vyšetřujeme vraždu, a máme pro to důkazy,“ dodal Walters.

liskabystrouska ( 12. srpna 2020 08:15 )

dajka123 dali jim prasky na spani ,sami to rekli jsou oba lekari ,měli je zavrit smejdy ..

adeso ( 17. června 2020 15:30 )

sakra, normální rodič nenechá batolata a tříletou holku samotné v pokoji. Prostě mizerní rodiče.

brano34 ( 16. června 2020 23:27 )

Neplodný Gerhard s Kate McCann a s dvojčaty zůstali půl roku po údajném únosu v Portugalsku. Babtistická církevní sekta jim poskytla vše co potřebovali k ututlání zločinu na Madeleine, protože bez pomoci by ji nezvládli tajně pohřbít.
Portugalci ví, že se Madeleine stala "nehoda" a rodičům nebylo dovoleno jít s pravdou ven.
Na vymyšleném únosu Madeleine se vydělalo velké množství peněz.

latecia ( 16. června 2020 22:19 )

Pokud se vrah neprizna nebo nenajde telo, uz se nikdo nic nedovi.

dajka123 ( 16. června 2020 21:45 )

Chudáci rodiče? Oni nechají 3 batolata bez dozoru v hotelovém pokoji a jdou se bavit s přáteli. Sorry, ale to jsou *** jací se hned tak nevidí. Kdo ví co holce udělali a teď hrají už 13let před celým světem divadlo.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud