Úterý 26. leden 2021
Svátek slaví Zora, zítra Ingrid
Oblačno, sněžení 1°C

Znásilnění, únosy dětí i vražda prostitutky: Kolik životů zničil podezřelý v případu Maddie?

Autor: jel, rc - 
8. června 2020
15:28

Po mnoha letech policie konečně učinila velký pokrok v případu malé holčičky Maddie McCannové, která zmizela v roce 2007 během dovolené s rodiči z portugalského střediska Praia da Luz. Podezřelým z jejího únosu je Němec Christian B. (43), který nyní sedí ve vězení za znásilnění americké turistky. Policie už ho spojila s únosy a pravděpodobně vraždami několika jiných dětí. Policie znovu vyšetřuje případ holčičky Joany Ciprianové, která zmizela tři roky před Maddie z místa vzdáleného od Praia da Luz jenom několik kilometrů! Spojitost by mohl mít také s vraždou prostitutky, jejíž tělo se našlo znetvořené ve dvou igelitkách.

Případ unesené Maddie zaznamenal celý svět. Její rodiče se nevzdávali naděje a pátrání pokračovalo. Po třinácti letech  konečně přišel průlom, který však ukázal smutnou skutečnost. Údajný únosce a možná i vrah má možná na svědomí mnohem více zničených dětských životů.

Podezřelý Christian B. má za sebou bohatou kriminální minulost a nyní si odpykává sedmiletý trest za mučení a znásilnění Američanky právě v Praia da Luz. Policie oprášila některé starší nevyřešené případy a domnívá se, že by za nimi mohl stát právě Christian B. 

Portugalská policie tak čelí tlaku, aby znovu přezkoumala případ osmileté Joany. Ta zmizela v roce 2004 z města Figueira da Foz, které je vzdálené pouhých jedenáct kilometrů od místa, kde zmizela Maddie, a ani její tělo nebylo nikdy nalezeno. Ačkoliv se Joanina matka a strýc údajně přiznali k vraždě holčičky, teď tvrdí, že přiznání bylo vynucené a že byli pod tlakem.

Podezřelého už dříve policie spojila s mnohem starším případem. V roce 1996 pobýval německý chlapec René Hasee s rodinou v portugalském dovolenkovém resortu Aljezur, které leží pouhých pětadvacet kilometrů od Praia da Luz. Rodina prožívala hezkou dovolenou do chvíle, kdy se turisté rozhodli, že se projdou po pláži.

Reného matka s nevlastním otcem ho na chvíli ztratili z dohledu a už ho nikdy znovu neviděli. Na pláži po něm našli jen jeho oblečení. Vyšetřovatelé nyní oznámili rodině, že zmizení chlapečka by mohlo mít souvislost právě s případem Maddie.

Pedofil začíná být spojován s obrovským počtem dosud nevyřešených případů, údajně má co do činění také se zmizením malé Ingy Gehrickeové i šestnáctileté Caroly Titzeové. Policie věří, že stojí i za vraždou  čtyřiadvacetileté prostitutky Moniky Pawlakové.

Její tělo bylo nalezeno ve dvou plastových taškách, její hlava byla oddělena od těla, které bylo znetvořené. Její osobní věci a některé části jejího těla se nikdy nenašly! Policie vyšetřování její vraždy před deseti lety odložila, protože její rodina nedokázala nic říct o jejím soukromém životě. Nyní však případ obnovila, právě v souvislosti s Christianem B.

 

Alucard ( 9. června 2020 08:14 )

Tak ho hlavně zase pusťte. Je ještě spousta věcí co neudělal. Někdy bych z té "demokracie" blil 🤮

Uivatel_5417844 ( 8. června 2020 18:38 )

Takovej krásnej blonďák učitě najde obdiv u mnoha ošklivých žen

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud