Dětský vrah z Kmetiněvsi jde na svobodu! Nekrofilní sadista ubodal a znásilnil Barborku (†13)

Autor: shp - 
7. dubna 2020
12:43

Psal se leden 2004, když nyní devětadvacetiletý R. P. ve svých teprve dvanácti letech zavraždil svou třináctiletou spolužačku Barborku N. (†13) v Kmetiněvsi. Za čin nebyl nikdy souzen, ani odsouzen a ani potrestán. Naopak skončil za mřížemi kvůli loupežnému přepadení, krádeži a dalším činům. Tresty za ně si odseděl a nyní míří na svobodu.

Muž si postupně své tresty odpykal. První dostal v září 2014 u Obvodního soudu pro Prahu 9 za loupež. Druhý byla podmínka za krádež a další trestnou činnost, kterou mu uložil kolínský soud. „Odsouzený R. P. by měl dle dostupných informací vykonat trest dne 7. dubna 2020,“ řekla webu iDnes.cz mluvčí Obvodního soudu pro Prahu 9 Monika Kupcová.

Kam ale dětský vrah zamíří? To není jisté. Matka mu zemřela a s otcem nežil. Jak portál uvedl, před svým zadržením a uvězněním se pohyboval zejména v Praze, a to v Letňanech a na Proseku.

Čin, který otřásl veřejností

Brutální vražda, kterou spáchal v lednu roku 2004, zvedla ze židle českou veřejnost. Ve Kmetiněvsi ji spáchal dvanáctiletý školák, který přepadl s nožem v ruce nevinnou Barborku.

Po vraždě ji sexuálně zneužil. Pátrání o vrahovi trvalo dlouhých devět měsíců. Dopadnout se ho podařilo až po testech DNA, které muselo podstoupit přes 600 místních mužů. Podle znalců trpí odsouzený úchylkami jako sadismem a nekrofilií. Léčen byl na sexuologickém oddělení v Bohnicích, kde taktéž podstoupil tzv. chemickou kastraci, která utlumila jeho potenci a choutky.

Pamatuješ si na mě?

R. P. však později po opuštění výchovného ústavu s čistým trestním rejstříkem měl neustále problémy se zákonem. Šlo o bitky, krádeže a výtržnosti. Údajně také odjel opilý a zfetovaný od nehody. Co se bude dít teď, je nejasné. Podle expřítelkyně si přál mít na hrudníku vytetovaný nápis Do you remember me? – 1. 1. 2004. V angličtině to znamená „Pamatuješ si na mě?“ a jde zároveň o vraždu Barunky. Tetování na hrudníku si údajně nakonec i pořídil.

liskabystrouska ( 8. dubna 2020 06:54 )

VERKA1 nene horsi nez kramny!

liskabystrouska ( 8. dubna 2020 06:53 )

VERKA1 NENE HORSI JAK kRAMNY

liskabystrouska ( 8. dubna 2020 06:52 )

nase soudy chrani zrudu??? Zakryji mu xicht aby jsme ho nepoznali az napadne další dite!!!! no staci to tetovaní...s ..mejd e chcipni na cO v..id 19

vosavopruz ( 7. dubna 2020 20:25 )

Husajnovo péro už na něj čeká v pekle

altmanova ( 7. dubna 2020 18:49 )

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud