Zdenku (†41) ubodal na Sardinii expřítel: Vraždě přihlížely děti!

Aktualizováno -
16. února 2020
17:21
Autor: ČTK, shp - 
16. února 2020
13:21

Hrůza v slunné Itálii! Bývalý partner Francesco B. D. F. zabil ve městě Sorso na italském ostrově Sardinie jednačtyřicetiletou Zdenku K. z Česka. Útoku přihlížely i dvě ženiny děti. Pachatele policisté nedlouho po činu zadrželi. Nešlo o nic snadného, protože se jim snažil během honičky pláchnout. Muž měl kvůli dřívějšímu násilí soudně zakázáno se se ženou stýkat.

Pětačtyřicetiletý Ital, který podle listu Corriere della Sera rozhodně nemá čistý trestní rejstřík, se s Češkou nejprve v sobotu večer pohádal před barem v městečku Sorso severně od Sassari. Hádce byly přítomny i dvě ženiny dcery ve věku devět a sedm let.

Muž následně vytáhl nůž a Češku několikrát bodl. Podle italských médií není další vývoj událostí zcela jasný, muž ale podle všeho umírající ženu i její děti odtáhl s sebou pryč. Policie, kterou lidé z baru zavolali, Češku našla až o půl hodiny později v domě v městě Ossi jižně od Sassari.

Dcery našli s vrahem

V domě podle Corriere della Sera bydlel mužův známý, který ale nebyl doma. Přivolaní lékaři už ženě nepomohli. Itala, který ji zabil, našli policisté v noci na dnešek na parkovišti supermarketu v Sassari díky telefonnímu tipu. Spolu s ním byly i obě dcery zabité Češky, které podle italského listu neutrpěly žádné zranění.

Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud