Slavnou spisovatelku (†60) našli v mělkém hrobě. Podezřelý z vraždy je i její manžel

Autor: shp - 
17. prosince 2019
16:42

Šla za svým snem a opustila život v luxusu ve své rodné Velké Británii, aby se mohla v Dominikánské republice věnovat potápění. Slavná spisovatelka Lindsay de Felizová (†60) se v zemi usadila a zamilovala. V únoru letošního roku byla ovšem přepadena a zbita. I když přežila, dlouho se z života neradovala. Literátku totiž nyní někdo zavraždil...

Lindsay de Felizová toho zažila během svého života hodně. Ve Velké Británii si žila jako v pohádce. Odešla však od manžela, zhýralého životního stylu a odcestovala do Dominikánské republiky, kde se věnovala vysněnému potápění.

Pracovala jako instruktorka potápění

Přišla jsem sem na půl roku a nakonec jsem zůstala. Vzala jsem si Dominikánce a začala pracovat jako instruktorka potápění,“ vzpomínala de Felizová pro The Sun v rozhovoru. Pak jí ale osud přichystal dramatickou událost.

V roce 2006 byla přepadena a postřelena. „Byla jsem jednoho dne zraněna během loupeže ve svém domě. Znamenalo to, že jsem se musela vzdát potápěčské kariéry a dělat něco jiného, což bylo psaní,“ pokračovala ve vyprávění.

Kulka zasáhla plíce

Problém jí tehdy dělalo i dýchání. „Když mě postřelili, kulka zasáhla plíce a nemohla jsem ani dýchat,“ popsala své zranění. Nakonec se de Felizová stala známou a oblíbenou spisovatelkou, jejíž knihy šly na dračku.

V únoru letošního roku však přišel další šok. Lindsay byla opět napadena a oloupena. Z incidentu si odnesla ošklivé modřiny a šrámy. Vzpamatovala se však z něj. Jako by však osud ženě nepřál. 10. listopadu záhadně zmizela.

Mělký hrob

Její tělo bylo nalezeno nyní zahrabané v mělkém hrobě v lese nedaleko jejího domova. Policie podle Daily Mailu potvrdila, že v souvislosti s vraždou Britky zatkla několik lidí. Je mezi nimi i její manžel Danilo a nevlastní syn Dani.

Ti vybrali v den, kdy Lindsay zmizela, ze společného účtu v přepočtu necelých 9 tisíc korun. Sumu prý potřebovali na pomoc s hledáním zmizelé. Nyní na ně padá podezření, že s komplici ženu zavraždili.

Podezření padá na manžela a syna

Policie si myslí, že jsou za zmizení a smrt ženy zodpovědní. Její tělo bylo nalezeno pohřbené 60 centimetrů pod zemí, zabalené v plastových pytlích. Její hlava se nacházela v dalším černém pytli. Kolem krku měla pásku,“ uvedl dominikánský list Hoy.

liskabystrouska ( 4. ledna 2020 07:34 )

takova rasa jako v cr .........hnuj

europa ( 4. ledna 2020 06:56 )

Kdyby se baba úchylná neprovdala za negra, mohla tady ještě být. Každý svého štěstí strůjcem...

lucio1 ( 17. prosince 2019 18:28 )

Tam musí být tedy veselo..

hasickajana ( 17. prosince 2019 17:36 )

No a jaká rasa žije v Dominikáně...? Bílá ne...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud