Student zvláštní školy hodil po asistentovi (†31) učitele židli, muž za týden zemřel

Asistent učitele Lee Sims (†31) byl uhozen židlí do hlavy. Po týdnu pak zemřel.
Autor: shp - 
3. prosince 2019
12:38

Britská policie vyšetřuje smrt asistenta učitele Leeho Simse (†31), který byl nalezen mrtvý ve svém domě v Bridgendu. Jak vyšlo najevo, před asi týdnem po něm ve zvláštní škole, v níž pracoval, hodil jeden z žáků židli. Ta muže trefila do hlavy.

Příčina smrti asistenta učitele je stále nejasná. Strážci zákona jsou na slovo skoupí. „Policie v Bridgendu vyšetřuje neobjasněnou smrt 31letého muže, který byl nalezen mrtvý na svém pozemku v oblasti Brackla v neděli ráno,“ řekl policejní mluvčí britskému listu Daily Mail.

Školu kvůli vyšetřování zavřeli

Jak vyšlo najevo, muž byl v práci uhozen do hlavy židlí, kterou po něm hodil jeden z žáků. „Škola je dnes zavřená, zatímco probíhá vyšetřování za účasti policie. Naše první obavy se týkaly učitelovy rodiny. Žákům se momentálně dostává podpory,“ prohlásil člen školní rady Charles Smith.

K incidentu mělo na škole Ysgol Bryn Castell dojít asi před týdnem. Zda měl zásah židlí do hlavy na smrti opravdu podíl, ukáže až pitva. „Pitevní ohledání proběhne dnes později a jeho cílem je zjistit příčinu smrti,“ dodal policejní mluvčí. Školu navštěvuje 147 žáků a žaček ve věku od sedmi do 19 let.

Lee byl oblíbený

Zemřelý Lee byl velmi populární jak ve škole, tak mezi svými kamarády. „Absolutně děsivé zprávy, myslím na něj a jeho rodinu. Lee byl skvělý kluk, jsem zdeptaný,“ napsal jeden z jeho přátel na sociální síť podle listu The Mirror. Lee byl opravdu mladý na to, aby jen tak zemřel...

Hnuep ( 3. prosince 2019 13:47 )

Hodil židli po pánovi?
Nešlo tam o to aby se řeklo, že žák je nemocnej a dáme mu tedy zproštění povinnosti školní docházky a důchod místo té školy,??

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud