Cvičený medvěd napadl krotitele: Lidé utíkali z cirkusu!

Autor: DH - 
24. října 2019
22:21

Návštěva cirkusu ve městě Oloněc v Rusku se pro desítky dospělých, a především pak dětí změnila v peklo. Obrovitý cvičený medvěd tu totiž přímo před zraky diváků brutálně napadl svého krotitele.

Šokující incident byl zachycen na videu, které nyní obíhá sociální sítě po celém světě. Z pohledu na záběry pořízené v ruském městě Oloněc v Karelijské oblasti tuhne krev v žilách.

Video ukazuje, jak obrovitý černý medvěd nejprve po dvou přijde na jeviště a před sebou tlačí kolečko. Součástí vystoupení pak je číslo, při kterém se těsně před svým krotitelem zastaví. Bohužel, to byla nejspíše poslední chvíle, kdy během tohoto čísla zvíře někoho poslechlo.

Video: Medvěd v cirkusu napadl klauna

Video Obrovitý cvičený medvěd přímo před zraky diváku brutálně napadl svého krotitele. - vk.com/Galina Gurjevová

V následujících okamžicích je na záběrech vidět, jak medvěd popadne svého krotitele za rameno a hodí s ním o zem. Zaměstnanci cirkusu se pak už jen snaží šelmu kopat do zad, aby utekla pryč, ale to se jim nedaří. Vyděšení diváci, mezi nimi řada dětí, které mimochodem před medvědem nebrání žádná bariéra, začínají rychle utíkat pryč.

„Kolena se mi ještě třesou.  Nejdříve jsme si všichni mysleli, že je to součástí představení. Když ale začal druhý krotitel do medvěda kopat, nastala totální panika,“ přiblížila na sociálních sítích situaci Galina Gurjevová, která incident natočila.

V době zveřejnění videa nebylo jasné, jaká zranění krotitel utrpěl. Z Ruska ale dorazily zprávy o tom, že se událostí začala zabývat tamní policie.

baronessa ( 25. října 2019 09:22 )

Dobře mu tak. Normální člověk nebude chtít po zvířeti, aby vozil pro zábavu jiných dementů kolečka. Chybí mi tu ale informace, co s medvědem po incidentu udělali. O podmínkách v ruských cirkusech si iluze nedělám.

liskabystrouska ( 25. října 2019 07:22 )

a kopou do nich i jindy když je chteji něco naucit ..chudaci zvířata travu nevidi cely život ...

xxxx678 ( 25. října 2019 06:04 )

Takhle, to chtěla příroda...vy, dementi z cirkusu? Není mi toho chlapa vůbec líto, jen toho zvířete, do kterého, surově ..kope.

europa ( 25. října 2019 05:58 )

Méďa už měl prostě toho buzerování dost. Ani se mu nedivím. Zvíře držené v minimálním prostoru, denně týrané "výcvikem", a blbci se na to chodí dívat a vodí tam i děti. Kdy už to konečně zakážou? Stejně, jako koridu a podobné zrůdnosti.

miasek ( 25. října 2019 05:33 )

V Beskydech je medved a je par videi s nim, kdy se ho povedlo natocit pri behu ve volne prirode. To byla rychlost! A tady nekdo drzi medveda v kleci a kdyz vyjde ven z klece musi tlacit vozik Hnus. je mi k placi z toho.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud