Záchrana života na poslední chvíli: Pašeračka Tereza (23) se tentokrát připletla do pořádné lapálie!

Autor: DH - 
25. října 2019
05:01

Do Čech opět dorazily zprávy ze vzdáleného Pákistánu a mluví o činu, který vrhá na pašeračku Terezu Hlůškovou (23) v tamním vězení úplně nové světlo. Podle zdroje Blesku měla zachránit život slavné spoluvězeňkyni.

Tereza je znovu za hvězdu! V pákistánském vězení Koh Lakhpat nedaleko pákistánského Láhauru se rapidně zlepšil její zdravotní stav a Blesk se dozvěděl od svého pákistánského zdroje, že údajně navíc učinila dobrý skutek.

V téže věznici jako Češka nepravomocně odsouzená na 8 let a 8 měsíců za pašování bezmála 9 kilogramů heroinu, se totiž nachází také Maryam Nawazová, politička a dcera bývalého premiéra Pákistánu. Tu  podle místního zpravodaje Blesku za mřížemi začaly trápit zdravotní obtíže.

„Tereza dala Maryam Nawazové léky, které měla u sebe. Bohužel, během včerejška se jí udělalo ještě hůře,“ napsal zdroj Blesku do Čech. Podle něj se rodačka z Uherského Hradiště s Nawazovou přátelí.

„Zprávu o špatném stavu Nawazové musela strážným říct právě Tereza! O pár chvil později už ji vezla sanitka do nemocnice v Láhauru,“ přiblížil zdroj, který navíc přidal zprávu o tom, že politička pak strávila téměř půl dne mimo věznici kvůli nutným zdravotnickým vyšetřením.  Tereza prý měla o kamarádku strach a po celou dobu se starala o to, aby byla žena v pořádku.

Maryam Nawazová je za mřížemi v Pákistánu od srpna, protože ji policie podezírá z finančních zločinů. Světová média už ale dříve uváděla, že milionářka a oblíbená politička je lídrem opoziční strany v zemi, kde vládne poměrně přísný režim. I proto existuje podezření, že je její věznění politického ražení.

To Češku Terezu Hlůškovou v lednu 2018 zadržely tamní úřady na mezinárodním letišti v Láhauru, odkud přes Abú Zábí mířila do Irska. Jenže v jejích zavazadlech našli bezmála 9 kg heroinu. Mladá žena byla zatím nepravomocně odsouzena na bezmála 9 let vězení. Proti tomu se však odvolala. 

babickavenus ( 28. října 2019 00:46 )

Dobře přeješ holce, která je občanem ČR. Děda, aktivním spolupracovníkem, německé tajné policie? Ty špindíro.

babickavenus ( 28. října 2019 00:38 )

Nejsi debil? Nejvíce pašují vlády , některých státu a jejich armády, NATO v čele s USA, nemluvě o tom, že máku se sakra daří pod dohledem US Army. Pašuje se letadly humanitárních organizací a podobně. Tvé přání, by vrhlo chaos do světa.

Htachahndrachu ( 25. října 2019 16:39 )

Chcan....ka jedna jako všechny kur......vy 🤮🤮🤮🤮🤮🤮

tojevrazdanachcala ( 25. října 2019 16:13 )

... basy v Thajsku do Keni

tojevrazdanachcala ( 25. října 2019 16:10 )

Proč se ještě nenatáčí realityšou s děfkama v zahraničních vězeních? Nebo výměna vězeňkyň. Třeba ku rva z thajskeho vezeni by sla na měsíc do basy v thajsku atd.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud