Rodinné tajemství vražedkyně Janákové: I ona byla »záhadně« počata!

Autor: Barbora Silná - 
23. 6. 2019
05:00

Záhadné početí je zřejmě v životě těhotné vražedkyně Petry Janákové (29) z Jilemnice něco jako cejch. I ona sama totiž přišla na svět tak »nevysvětlitelně«, že se její otec soudní cestou domáhal zrušení otcovství. Nevěřil, že ji zplodil!

Petra Janáková, odsouzená na 30 let za vraždu a přípravu dalších čtyř, otěhotněla ve vazbě a soud ji musel propustit na svobodu. Bez dohledu má zůstat až do září příštího roku. Jak mohla za mřížemi přijít do jiného stavu, se vyšetřuje. V úvahu připadá poměr s kuchařem, propašované sperma či znásilnění dozorci, což údajně uvedla Janáková.

Podobné rozpaky panovaly i před jejím narozením. „Já vlastně vůbec nevím, kdo je její otec. Oni se rozešli hodně ve zlém,“ vzpomínala pro Blesk teta vražedkyně, švagrová její matky. Tato sympatická brunetka se už ale dlouhé roky za tetu nepovažuje...

„Oni se strašně dlouho snažili o miminko, ale nedařilo se jim to. Pak byli na umělém oplodnění, ale to se taky nepovedlo,“ dodala žena, která pracuje jako administrativní pracovnice v jedné z novopackých firem. „Pak najednou byla švagrová těhotná. Když se ta Petruška narodila, tak už jako manželé spolu ale nebyli,“ pokračuje.

Video Sběratele mincí Evžena zastřelil manželský pár: Šlo jim o peníze - David Malík

Bratr jejího manžela se podle ní s matkou Janákové rozvedl, když Petře nebyl ještě ani rok. „Když švagr zjistil, že je zapsán v rodném listě, tak se domáhal soudně zrušení otcovství,“ shrnula bývalá teta Janákové.

Na Petru Janákovou si pamatuje z doby jejího dětství. „Byla to taková roztomilá holčička,“ vzpomínala a kroutila hlavou nad tím, čeho byla Janáková schopná. „Lidi se mění, úkladná vražda je úkladná vražda,“ shrnula.

Několikrát si ji s matkou Janákové spletli věřitelé. „Před třemi nebo čtyřmi lety po mně někdo šel, že mám dluhy. Ale ony to byly její dluhy,“ vzpomínala její jmenovkyně.

Petra Janáková byla odsouzena za vraždu sběratele z Prahy. S manželem ho vylákali na odlehlé místo, kde ho Janáková zastřelila ranou do týla. Společně ho pak okradli.

liskabystrouska ( 23. června 2019 15:11 )

deafista souhlasim

banany ( 23. června 2019 15:01 )

Ježíš, proč si tedy její pseudo otec nenechal udělat DNA ????????

Elssa ( 23. června 2019 13:37 )

Koho tohle zajímá? At řeknou jak k tomu přišla a kdo je za to zodpovědný. A jak se to bude řešit je to jasné účelové vyhnutí se trestu takže ať ministr spravedlnosti udělá výjimku a dají ji do detence díky společenské nebezpečnosti. A urychleně přijme opatření jak tomu zamezit dal

dusor ( 23. června 2019 11:42 )

Nemôže , preto treba dávať pozor , keď vrhne mláďa, aby ho nehodila do kontajnera ! Mala by sa kotiť pod dozorom statných bachariek !

flora ( 23. června 2019 11:41 )

To je dobrý, jak od ní příbuzenstvo dává ruce pryč. Ale nepíše se tam to hlavní. Jak ten test otcovství dopadl.
V té době přeci už v ČR byly kromě krevních testů i testy DNA. Čili bratr té paní musí znát výsledek, když žádal o popření otcovství.A podle výsledku buď platil nebo neplatil na tuhle "roztomilou holčičku".
Podle mě je nastvení člověka hlavně v genetice. Výchova má jistě také vliv, ale genetika nakonec převáží.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud