Žijeme v domě s vražedkyní! Těhotná Janáková skončila po propuštění z basy u maminky, sousedé se bojí

Autor: Barbora Silná - 
20. 6. 2019
05:03

Znalci o vražedkyni Petře Janákové (28), která otěhotněla ve vězení, řekli, že je nenapravitelná, nemá slitování a čin může kdykoli zopakovat. Přesto ji museli propustit, a to nahání husí kůži zejména obyvatelům Jilemnice.

Právě do městečka v Podkrkonoší se vrátila Petra Janáková po propuštění z cely. Nastěhovala se do bytu k matce v samotném centru. „Je to tenhle byt. Nikdo z toho není nadšený, ale její máma nám přiznala, že tady bydlí,“ říká jeden z nájemníků a nechává Blesk nahlédnout dovnitř domu. Kdo nemá klíče, nepodívá se ani na chodbu domu, natož k bytu, jehož dveře zdobí nalepené slunečnice a motýli. Skvělý úkryt.

Na ťukání, protože zvonek tu není, nikdo nereaguje. Přes dveře je však slyšet, že uvnitř jsou lidé. „Neotevřela vám? Buďte ráda, mohla jste skončit s kudlou v zádech,“vyděsila slova jedné z prodavaček obchodu sídlícího na stejné adrese. Na otázku, jestli Petru Janákovou viděli, všichni klopí zrak. Nechceme o tom mluvit, máme opravdu strach,“ zní unisono.

Majitel domu prý zaměstnance prodejen ujišťuje, že Janáková tady nebydlí. „Není to pravda, je tady. Viděli jsme ji,“ potvrdil její soused s tím, že to přiznala i matka Janákové.

Popravila sběratele

Petra Janáková s bývalým manželem Jaroslavem Janákem (30) vylákali v roce 2017 pražského sběratele (†50) z Prahy k Lázním Bělohrad. Za jízdy ho Petra střelila do týla. Pak ho okradli o 34 tisíc korun. O další dvě vraždy se oba pokusili a dvě připravovali. Janák dostal 28 let vězení.

tomik007 ( 20. června 2019 16:11 )

Za nedlouho bude behat okolo vic zlocincu nez lidi

reifik ( 20. června 2019 15:11 )

Jo,máme tu "báječnou" západní demokracii.....

Elssa ( 20. června 2019 12:28 )

At vysvětlí ředitel věznice jak se tohle vůbec mohlo stát? Za co je placená ostraha vězňů teda? A ji at dají zpátky do basy a ještě ji prisijiu trestný čin úmyslnemu vyhýbání se trestu. V base má dost dobrý podmínky dítě porodit a dá se do kojeneckého ústavu. Kde se ona bude podílet na výživném. Kruci co dělá ministr spravedlnosti? Kdyby debilní pelikán ne porušoval zákon a radši dělat poradny věci to by bylo super.

mikes15 ( 20. června 2019 11:06 )

Hen kdyby to tu nedramatizoval Plesk, tak nikomu že je na svobodě by to nevadilo.

banany ( 20. června 2019 10:17 )

Naprosto za vše mohou české debilní zákony!!!!!Ať si je těhotná ale v base měla zůstat a až by porodila dítě jí odebrat a seděla by dál!! Jednoduché řešení ale v Česku prohn.ilém neproveditelné,že! Takové ciráty s vražedkyní, na takové nebrat ohledy, jestli potomek zdědí geny po vražedkyní tak se máme na co těšit,další vražda a to jen díky prostoduchému národu čechů!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud