David (†62) zemřel na dovolené v Egyptě: Rodina dostala tělo bez orgánů!

Autor: chal - 
22. 10. 2018
10:26

Angličan David Humphries (†62) v září zemřel u hotelového bazénu jen pár minut poté, co si hrál ve vodě s vnoučaty. Tělo zesnulého šedesátníka bylo v říjnu přepraveno do Velké Británie, zdrcenou rodinu ale čekal pořádný šok!

Mrtvému Davidovi chyběly ledviny a srdce, z těla je nejspíš vyňali zloději orgánů a pak prodali na černém trhu. Šokovaná rodina teď situaci řeší s britskými úřady. 

„V Egyptě se věří, že člověk nemůže být pochován bez srdce, takže nedokážu pochopit, jak tohle někdo naší rodině mohl udělat,“ řekla deníku The Sun Davidova dcera Anita.

David si stěžoval na bolest na prsou. Hotelový doktor turistu prohlédl a poslal ho do nemocnice. Angličan ve špitále dostal antibiotika, pár dní nato však náhle zemřel.

Když se zhruba po měsíci tělo zesnulého konečně dostalo do Anglie, rodina si vyžádala pitvu. Péče, které se Davidovi v egyptské nemocnici dostalo, se totiž nelíbila ani Anitě, ani její matce Lyndě.

„Už nikomu nevěříme. Když tělo přišlo, dozvěděli jsme se, že není ve stavu, ve kterém bychom ho měli vidět. V tu chvíli jsme zpozorněli. Srdce by nám napovědělo, jak táta zemřel. Bohužel se to už nikdy nedozvíme,“ uvedla Anita.

Nemocnice, kam byl David převezen krátce po smrti, tvrdí, že tělo odevzdávala nedotčené. „Pomáháme rodině britského občana, který zemřel 18. září v Hurghadě. Naši zaměstnanci v Káhiře si od egyptské strany vyžádali informace o případu,“ sdělil médiím tiskový mluvčí britského Ministerstva zahraničí a Commonwealthu.

Doporučujeme
satanas ( 29. října 2018 09:52 )

I mne zklamal..Stal se znej ukecanej,slusnej!! starej Zid podporujici statni terorismus,..jedine co bych od nej jeste cekal nez odejde do vecnych lovist ze udeli Kramnemu milost jak mu ji kdysi slibil neb ten na spravedlnost sanci nema,.

kajineknahrad ( 29. října 2018 06:12 )

Ve slavnostním projevu soudruha prezidenta jsem očekával více jeho oblíbených oplzlostí. Zklamal.

satanas ( 28. října 2018 12:56 )

KPD uz leze na mozek ta Masarykovska Tsunami,,,je to sila!.

satanas ( 28. října 2018 12:38 )

Policista zfalsoval dukazy a jeste zato dostal medaily,,..WWW.security Magazin.cz.

satanas ( 28. října 2018 11:17 )

PRinasi diskuze s temito typky neco k veci??Jusa uz by mela na stara kolena dostat rozum,,jinak bude "Trpet" daleko vic..

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud