Hororová dovolená v Hurghadě: Manželský pár záhadně zemřel

Autor: ital - 
23. 8. 2018
14:19

Britský pár z města Burnley zemřel na dovolené v Egyptě ve městě Hurghada. Jeden z páru byl zaměstnancem společnosti Thomas Cook, v jejímž hotelu dvojice bydlela. Zatím není jisté, jak k úmrtí došlo a vyšetřování stále probíhá.

Mnoho informací k záhadnému úmrtí zatím není. Již je však jisté, že jeden z páru byl zaměstnancem společnosti Thomas Cook v jedné její pobočce ve městě Burnley ve Velké Británii. Dvojice trávila dovolenou v resortu města Hurghada u Rudého moře.

Společnost Thomas Cook sdělila ve svém prohlášení: „Jsme hluboce zarmouceni smrtí našich dvou zákazníků během dovolené. Jeden z nich byl již dlouholetý člen naší společnosti. Našim hlavním stávajícím cílem je plně podpořit pozůstalé obětí. Aktivně se podílíme na vyšetřování a pomáháme místní policii."

Mluvčí společnosti řekl, že zatím není možné odhalit detaily týkající se smrti obou lidí, se vší úctou k jejich rodinám.

Carol Mackenzie, vedoucí péče o zákazníky pro společnost Thomas Cook, odletěla včera v noci Hurghady s nabídkou podpory rodinným příbuzným.

Na znamení úcty je dnes pobočka společnosti v Burnely zavřena.

Společnost Thomas Cook popisuje Hurghadu jako hlavní město riviéry Rudého moře. Naleznete zde překrásné pláže, bujaré noční kluby a potápěčské destinace světové úrovně.

satanas ( 25. srpna 2018 10:09 )

SMrt jak smrt, a cim vic mrtvol, tim vetsi mas poteseni! Zrudicko!

satanas ( 25. srpna 2018 10:07 )

NEverim ze to pomuze Kramnemu! MAfie se jentak nevzda, koukni jak dlouho uz funguje v Italii! A na SLovaci! A ta CEska, slozena z "ECht Cechu,,ta musi byt nejlepsi! Jen ta vi kde je "Sravedlnost"! A Bulvar,,samozrejme. A jeste to nechapavcum jiste zduvodni! Kdepak,,Kramneho osvobodi az zmena rezimu! Nebo Zeman amnestiji! SLibil to, a doufam ze mu pamet porad slouzi!

mbmb ( 24. srpna 2018 17:44 )

vse je mozne a nic jiste -turismus jsou velike penize Takovy atentat kde zemre par lidi nic neznamena ,ale tisice neprijedou ! A muze to byt i na objednavku "medveda" si rozporcuji Turci, Chorvate, Recko, Saudi atd Vsimli jste si ze Egypt je O 30% levnejsi nez ostatni zeme Hotel se zralokem to je fuj a zabiti lide rovnez Snad pomuze panu Kramnemu tahle zahada

satanas ( 24. srpna 2018 16:46 )

Rika se tomu treba Infarkt! Treba! Chybi ti vzdelani, delej stim neco nez se vecpes mezi dospely!

satanas ( 24. srpna 2018 16:43 )

A to dcera byla otravena ze vsech prezivsich nejvic! TO uz je podezrele!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud