Neděle 28. května 2023
Svátek slaví Vilém, zítra Maxmilián
Jasno 22°C

Lékaři zabíjí lidi s covidem! Vinu necítím, chtěl jsem pomoci, řekl důchodce soudu

Obžaloba viní Pavla H. z toho, že na jaře 2021 obviňoval lékaře a zdravotníky FN Plzeň, že nechávají umírat covidové pacienty, protože jim nechtějí podávat přípravky ivermektin a isoprinosin.
Obžaloba viní Pavla H. z toho, že na jaře 2021 obviňoval lékaře a zdravotníky FN Plzeň, že nechávají umírat covidové pacienty, protože jim nechtějí podávat přípravky ivermektin a isoprinosin.  (Autor: ČTK - Miroslav Chaloupka)
Autor: ČTK, rum - 
23. února 2022
10:29

Za šíření poplašné zprávy stanul u plzeňského okresního soudu Pavel H. (63). Obžaloba ho viní z toho, že loni na jaře obviňoval lékaře a zdravotníky FN Plzeň z toho, že nechávají umírat covidové pacienty, protože jim nechtějí podávat přípravky ivermektin a isoprinosin. Lékaře, kteří se tam starali o jeho umírající matku, natáčel.

Muž natáčel video na covidovém oddělení nemocnice a domáhal se tam, aby lékaři tento přípravek podali jeho vážně nemocné matce. Sám tam lék přinesl.

Pavel H. si stěžoval, že ho o matčině stavu nikdo řádně neinformoval. „Byl jsem značně neinformován, možná jsem dělal věci, které jsem možná neměl. Jedinou mou snahou bylo pomoci mé matce. Za každou cenu, nic jiného. Vůbec jsem neměl zájem poškodit fakultní nemocnici,“ řekl u soudu důchodce.

Říkal, že vakcíny zabíjí

Více než tříhodinové video umístil na internet. Je přesvědčený, že ivermektin by jeho matce pomohl. Podle obžaloby muž také tvrdil, že vakcíny proti covidu jsou neověřené a že po nich umírají tisíce lidí. Vinu za žalovaný skutek necítí, řekl u soudu.

„I když byla matka v terminálním stadiu, chtěl jsem použít léky, které jsou vyzkoušené a ověřené,“ uvedl dále.

K líčení doprovodilo seniora asi dvacet jeho příznivců. Někteří se k průběhu jednání hlasitě vyjadřovali a smáli.

Nemusím být lékař, abych věděl, jak léčit

Muže pustili zdravotníci v době vrcholící pandemie na covidové oddělení za jeho matkou, která byla ve velmi špatném stavu.

Sám v nahrávce připustil, že ho za ní pustili, aby se s ní rozloučil, protože umírala. Už před nákazou covidem byla podle něj po mrtvici na polovinu těla ochrnutá. Tvrdil, že nemusela na covid umírat, kdyby jí lékaři podali ivermektin. Na oddělení začal tajně natáčet videa zdravotníků, své matky, která už téměř nekomunikovala, i dalších pacientů.

Neustále se domáhal toho, aby matce lék okamžitě podali. Zdravotníci mu například vysvětlovali, že ženě akutně selhávají ledviny a v takovém případě lék nelze podat.

„Když jsem viděl, jak lékaři reagují, jak nechtějí přistoupit na můj návrh léčby ivermektinem nebo aspoň isopronosinem. Na to nepotřebuji být odborník, stačí, abych si přečetl pár studií ověřených praxí, kde zkoušeli ivermektin a měli výborné výsledky, otočili poměr úmrtí,“ řekl při výpovědi u soudu.

Matku prý miloval, ale testovat se nechtěl

Pavel H. také hlásal, že zatímco v Plzni, kde ivermektin a isoprinosin nepodávali, přežilo hospitalizaci s covidem 20 procent pacientů. V jiných nemocnicích, kde dané přípravky používají, byl poměr úmrtí opačný. „Mám důkaz, že to, čím ji léčili, bylo z hlediska vedlejších účinků nebezpečnější než ivermektin,“ uvedl u soudu.

Matka byla před hospitalizací umístěna v sociálním zařízení. Pavel H. řekl, že ji hluboce miloval, před návštěvou v nemocnici ji ale půl roku neviděl. Návštěvu v sociálním zařízení mu totiž nepovolili, protože se odmítl nechat testovat na covid.

„Nenechal jsem se nikdy testovat, jsem proti testování. Já jsem ji chtěl vidět, ale nebudu kvůli tomu podstupovat nějaký úkon, který je zásah do mé zdravotní integrity,“ řekl u soudu.

Po výslechu obžalovaného soud začal s přehráváním jeho tříhodinového videa. Jednání pak bylo odročeno. Protože se žalovaného skutku podle obžaloby dopustil v době nouzového stavu, hrozí mu až osmileté vězení.

VIDEO: Mutace koronaviru omikron je daleko nakažlivější než delta.

Video  Koronavirus: mutace Omikron  - Videohub
Video se připravuje ...

pozor ( 24. února 2022 04:20 )

tak si zakruť krkem!

pozor ( 24. února 2022 04:19 )

už aby!

pozor ( 24. února 2022 04:17 )

bože za co? jak vůbec někdo dokáže stvořit takhle jalově servilní kydy! už se nedivím že někdo může někoho i uškrtit

alnair ( 23. února 2022 22:34 )

„Sovereign Independent“ z června 2011

http­s://ar­chive­.org/d­etail­s/ga­tes-depopulation-corona-june-2011

píše: „Depopulace skrze nucené očkování: řešení pro nulový obsah uhlíku.“ Globalisté chtějí snížit obsah kysličníku uhličitého v ovzduší snížením počtu dýchajících lidí. „Dnešní svět má 6,8 miliard lidí, blíží se 9 miliardám. Takže, když uděláme skutečně dobrou práci na novém očkování, na zdravotní péči a na službách týkajících se reprodukce, pak se nám tuto populaci podaří snížit o 10 až 15%. – Billy ‚Vrah dětí‘ Gates“

Je tam ale malá chyba, Gates nechtěl snížit populaci o 10-15%. Chtěl snížit populaci na 10-15%, což je podstatný rozdíl.

Julie1 ( 23. února 2022 19:54 )

Nějak jste nepostřehla, že to bylo přikázanou součástí práce lékařů, značný zdroj stresu zdravotníků, jsou mentálně naprogramováni léčit, víte vůbec, že ani 1 ECMO nemá např. Karlovarský kraj. Souzený tomu nasadil korunu.
http­s://de­nikn­.cz/56­6430/j­sme-velmi-blizko-bodu-kdy-budeme-urcovat-priority-sef-aro-otevrene-vysvetluje-jak-se-dela-triaz-pacientu-s-covidem/

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa