25. prosince každoročně probíhá tradiční průvod členů britské královské rodiny ze Sandringhamského domu do kostela Sv. Marie Magdaleny. Dosud se však tato tradice týkala jen dospělých.

Letos se podle informací deníku The Sun k průvodu přidají i děti vévody a vévodkyně z Cambridge. „To bude tak sladké. George a Charlotte budou mít svůj vánoční debut, pokud tedy budou oba ten den v dobré kondici,“ rozplývá se nejmenovaný zdroj blízký královské rodině.

„To je ten obrázek, který všichni fanoušci královské rodiny chtějí vidět. Královský průvod na Štědrý den je rituál, kterému Kate a William nechtěli děti vystavit příliš brzy, teď ale cítí, že jsou na to už dost staré,“ prozradil zdroj důvod velké novinky.

Kdyby ale toto rozhodnutí neschválila královna Alžběta II. (93), dětičky i Kate (37) s Williamem (37) by měli smůlu. Právě ona má poslední slovo v tom, kdo se průvodu účastní a kdo ne. Samozřejmě se tato královská povinnost zatím netýká třetího cambridgeského potomka prince Louise, kterému je pouhých 18 měsíců.

VIDEO: Princezna Charlotte a princ George si hrají s balonky.

Video
délka: 01:55.19

Princezna Charlotte a princ George si hrají s balonky. youtube

Fotogalerie
40 fotografií