Vánoce a s nimi spojené dárky jsou největší radostí především pro ty nejmenší, kteří ještě netuší, že panenky a další hračky nenosí Ježíšek, Santa Claus a ani Děda Mráz. Stejně na tom budou i ratolesti prince Williama (37) a vévodkyně Kate (37).

Princezna Charlotte by letos pod stromečkem ráda našla poníka. Vášeň pro koně a jízdu na nich prý podědila po prababičce, královně Alžbětě II. (93). Otec princ William nicméně s tím, aby ho dcerka opravdu dostala, k její nelibosti nesouhlasí. Tedy zatím. „Požádala o poníka, ale bude si na něj muset nejspíš počkat do příštího roku, protože William si myslí, že je na něj ještě moc malá,“ řekl magazínu Closer nejmenovaný zdroj blízký královské rodině.

Stejně tak princ George (6) má přání, které je spjaté s jeho zájmy. On se ale na rozdíl od mladší sestřičky svého dárku nejspíš dočká. „George velmi baví tenis, a tak si přeje novou raketu a kromě toho i stolní fotbal,“ tvrdí zdroj s tím, že obě děti prý k Vánocům dostanou dětskou kuchyňku s výbavou na vaření, protože se údajně velmi rádi často pletou v kuchyni.

VIDEO: Těm to sluší! Kate se ukázala na veřejnosti se všemi třemi dětmi

Video
Video se připravuje ...

Těm to sluší! Kate se ukázala na veřejnosti se všemi třemi dětmi @kensingtonroyal

Fotogalerie
49 fotografií