Dárky pro muže

Hledáte dárek pro manžela, přítele nebo kamaráda? Máme pro vás tipy od ryze praktických dárků přes originální, vtipné, gurmánské až třeba po erotické, které nikoho nenechají chladným.

Dárky pro ženu

Připadá vám, že vybrat dárek pro ženu je neskutečně komplikované? Není, pokud dodržíte jedno pravidlo. Buďte osobní. Dali jsme pro vás dohromady přes sto tipů, mezi kterými určitě najdete ten správný.

Dárky pro přítelkyni nebo manželku

Jste spolu dlouho a všechny nápady jste už vyčerpali? Nebo jste naopak čerstvě zamilovaní, moc se ještě neznáte a výběr dárku je o to těžší? V každém případě se podívejte do naší galerie, která je plná tipů.

Dárky pro maminku

Chcete mámě udělat opravdovou radost a marně si lámete hlavu čím? Zkuste se zamyslet, jaké má vaše maminka sny, a podle toho vybírejte. Inspirovat se můžete v naší velké fotogalerii, která je plná tipů.

Dárky pro tatínka

Nemáte ještě vymyšlené, co dáte tátovi? Projděte si naši velkou fotogalerii, kde najdete desítky dárků. Od vánoční klasiky, bez které si to řada z nás nedokáže představit, až po dárky, které mají vtip.

Dárky pro babičku

Je vždycky laskavá a jásat bude už jenom nad tím, že jste si vzpomněli. Co dát ale babičce k Vánocům, aby měla opravdovou radost? Máme pro vás spoustu tipů na dárky a mezi nimi je určitě i ten, který ji potěší.

Dárky pro dědečka

Jeho oblíbená věta zní: Nic nepotřebuju, neutrácejte. Jestli to platí i pro vašeho dědu, máte problém. Co dělat? Neomezujte se letos na klasické seniorské dárky a překvapte dědu něčím, co nečekal.

Dárky pro kamarádky

S kamarádkami si obvykle vyměňujeme jen menší dárky, i s nimi ale můžete zabodovat. Když totiž najdete drobnost, která má nápad, budete mít zaručeně úspěch.

Dárky pro rodinu i přátele

Nejkrásnější dárky nejsou ty nejdražší, ale ty darované od srdce. A právě takové jsou ty vlastnoručně vyrobené. Jsou originální, a navíc vás ani nevyjdou draho. Potěšit s nimi můžete kohokoli – rodinu i přátele.