Vánoce a Silvestr na horách

Jestliže jste se rozhodli pro vánoční pobyt a Silvestra na horách, nemusíte jenom lyžovat. Vyberte si místa, kde mají i něco navíc. Chtěli byste bruslit po nejdelší bruslařské dráze na světě? Nebo svištět na saních po nejdelší osvětlené sáňkařské dráze v ČR? Je libo adrenalin anebo je vám bližší relax a hned po lyžování se chcete naložit do termálu. Níže si projděte naše tipy.

Kam o Vánocích k moři?

Pokud si potřebujete odpočinout nejen od shonu, ale i od sychravého počasí, vypravte se na Vánoce za teplem. Užijte si vánoční program v hotelu a různé akce a oslavy na pláži. Zažijte tak trochu jinou sváteční atmosféru, než na jakou jste byli dosud zvyklí. Jaké jsou oblíbené vánoční destinace? Níže najdete podrobnosti.

New York: Vánoce ve velkém

Milujete Vánoce tak, že už v létě začínáte plánovat, jak a čím nazdobíte svůj dům a kdyby existovalo mistrovství ve vánočním dekorování, okamžitě se přihlásíte? Pak musíte navštívit vánoční New York. Všechno je tu velké – vánoční strom je jedním z největších na světě a výzdoba domů a ulic je velkolepá. Klikněte níže a podívejte se na fotogalerii.

Vánoční Paříž, Londýn a Amsterdam

Svátky jsou ideální příležitost k návštěvě některé z evropských metropolí. Vyberte si třeba Paříž, Londýn nebo Amsterdam a kromě slavných historických památek si užijte i zdejší vánoční atmosféru. Každé z těchto měst má svoje osobité kouzlo, v každém zažijete něco zajímavého a jedinečného. Níže si prohlídněte naše tipy.

Praha: Vánoční trhy patří k nejkrásnějším

Za neopakovatelnou vánoční atmosférou nemusíte jezdit za exotikou. Vánoční trhy v Praze patří k nejkrásnějším v Evropě. Ty na Staroměstském náměstí dokonce získaly ocenění amerického týdeníku US News & World Repord, který je zařadil mezi deset nejhezčích na světě. Kdy a kde budou letos v hlavním městě ty největší vánoční trhy? Klikněte níže.

Vánoční trhy v Olomouci, Brně a Plzni

Úžasné zážitky si přivezete i z vánočních trhů v dalších českých městech. Vypravte se třeba do Brna, Plzně nebo Olomouce. V Brně nakoupíte tradiční řemeslné i designové dárky, v Plzni zažijete jedinečné hromadné zpívání koled a v Olomouci určitě ochutnejte některý z desítek druhů punče. Níže najdete více informací.