Televize jako videorekordér

Výhodou lepšího sledování televize je možnost pustit si právě vysílaný pořad od začátku. Nemusíte litovat toho, že vám uteklo 20 minut z oblíbeného filmu, protože si jej můžete ihned „přetočit“ na úplný začátek. S tímto jdou pak ruku v ruce i další možnosti, jako například přetáčení pořadu nebo pozastavení vysílání. Tu využijete například k tomu, abyste si zalili šálek dobré kávy.

Nejen v obýváku

K modernímu sledování televize potřebujete buď Smart TV připojenou k internetu, do které si nainstalujete zdarma aplikaci nebo si pořídíte TV Box, který "dostane" do Vaší TV internet (zapojení je otázkou dvou minut). Dnešní technologie už Vás však neomezují ke sledování pořadů pouze v televizi obývacího pokoje. Filmový trhák si můžete vychutnat v počítači, notebooku, tabletu či telefonu třeba v ložnici. A co víc: můžete se dívat všude, kde máte dostupný internet (nebo mobilní data), tedy na chatě, pod pergolou, u bazénu, u vody nebo v autobuse.

Jedna je opravdu lepší

V dnešní době máte na výběr z celé řady internetových televizí neboli IPTV. Ale je tu jedna, která Vás dostane. Řeč je o Lepší.TV. Ta svými vlastnostmi, komfortem, a hlavně poměrem výkon/cena předbíhá svoji konkurenci. Proč?

Autor: Lepší.TV

Televizní archív

Budete mít k dispozici nejen desítky TV stanic, v HD kvalitě, za které byste jinde museli pěkně připlatit, ale v ceně máte k dispozici i „To nejlepší z TV“, kterou si zcela jistě oblíbíte. Ušetří Vám spoustu času, protože v přehledné nabídce najdete to nejlepší, co se v televizi odvysílalo.

Stačí si jen vybrat z nabídky více než 500 filmových hitů, filmových trháků, sportovních pořadů, nebo třeba celou sérií seriálů. A aby toho nebylo málo, Lepší.TV Vám na to dává celých 30 dní, což je opravdu bezkonkurenční doba.

Už nemusíte sledovat televizní program, spěchat domů nebo odříct prima návštěvu. Kdykoli se můžete na film, sportovní zápas nebo jiný pořad podívat tehdy, kdy Vy máte čas.

Lepší.TV Box nebo dokonce počítač?

Lepší.TV Box předčí všechna očekávání. Neslouží pouze ke sledování televize, ale je to vlastně minipočítač s Androidem. Není tak žádný problém ihned začít brouzdat internetem, vyřizovat emaily, spojit se s přáteli na Facebooku, sledovat videoklipy na YouTube nebo si doinstalovat libovolné aplikace z Google Play.

Autor: Lepší.TV

Není čas to konečně změnit?

Ještě stále váháte? A co kdyby Vám Lepší.TV právě pro Vás nabídla možnost si ji vyzkoušet za 10 Kč? Není na co čekat. Doba, kdy jste na střeše natáčeli anténu správným směrem, hltali večeři nebo zaháněli děti do postele, aby Vám nic neuteklo, se stává historií.

Sledování televize přes internet Vám dává opravdu televizní svobodu. Pořady sledujete tehdy, kdy máme čas, kde Vám to vyhovuje, zkrátka přebíráte moc nad televizí.