Online dotazníky jsou snadnou formou přivýdělku

Ptáte se proč? Jejich největší výhoda je zejména v časové nenáročnosti a možnosti „pracovat“ z domova. Obvykle vám totiž postačí usadit se do vašeho oblíbeného křesla na pár minut k počítači, odpovědět na několik jednoduchých otázek a pak jen čekat na odměnu.

Pro koho je tato forma přivýdělku určena

Internetové dotazníky jsou určené pro všechny, bez rozdílu věku a pohlaví. Online průzkumů se totiž může zúčastnit opravdu každý - od maminek na mateřské dovolené, podnikatele, zaměstnance, studenty až po seniory.

Autor: Shutterstock

Proč se do projektu zapojit

Chcete-li si přivydělat, staňte se členem komunitní platformy Talk Online Panel, kde budete dostávat pozvánky k průzkumům týkajících se nejrůznějších témat – od životního stylu a finančních možností po nákupní preference a sociální otázky. Projekt Talk online zabezpečuje průzkumy trhu pro marketingové oddělení firem a pro mediální a výzkumné agentury.

Vyplácí se každý měsíc

Každý dokončený průzkum platformy Talk Online Panel je odměňován speciálními body, které si účastník dle svého výběru může vyměnit za hotovost, dárkové poukazy nebo je velkoryse darovat charitativnímu Nadačnímu Fondu Pokora.

Více informací naleznete zde!