Sobota 2. března 2024
Svátek slaví Anežka, zítra Kamil
Oblačno 11°C

Celebrity u moře: Kam vyrazily Heidi Klum, Eva Longoria, Rihanna a další krásky na dovolenou?

/
 • Kam letos vyrazili slavní na dovolenou?
  28. července 2016 ● 19:30

  Dovolená už je v plném proudu a u celebrit to platí dvojnásob. Slavní obráží letoviska po celém světě, aby načerpali zasloužený relax a nachytali nějaký ten bronz. Kam letos vyrazili Heidi Klum, Eva Longoria, Beyoncé, Rihanna či Leonardo DiCaprio? Čtěte dále!

 • 1.

  Eva Longoria: Formentera (Baleáry – Španělsko)

  »Zoufalka« Eva Longoria vyrazila na dovolenou na ostrov Formentera patřící ke španělskému souostroví Baleáry. Společnost jí dělá manžel José Antonio Bastón, kterého si vzala letos v květnu, a hromada přátel, s nimiž se sluní na luxusní jachtě.

  Eva Longoria s manželem na dovolené na ostrově Formentera
  Autor: Profimedia, Instagram

 • 2.

  Kourtney Kardashian: Miami (USA)

  Starší sestra Kim Kardashian, Kourtney, vyrazila objevovat nádhery protilehlého pobřeží Spojených států amerických. Rodačka z Kalifornie si užila slunnou dovolenou ve floridském Miami ve společnosti svých dětí a přátel. Kourtney nedávno oznámila, že čeká čtvrtého potomka, ale postavu má stále výstavní.
  Kourtney Kardashian na dovolené s kamarádkami v Miami
  Autor: Profimedia, Instagram
 • 3.

  Jessica Alba: Havaj (USA)

  Americká kráska Jessica Alba (35) dala rovněž přednost rodné zemi před exotikou. Herečka zamířila na Havajské ostrovy spolu s manželem Cashem Warrenem a jejich dvěma dcerami.
  Jessica Alba s manželem Cashem Warrenem na dovolené na Havaji
  Autor: Profimedia, Instagram
 • 4.

  Beyoncé a Jay-Z: Havaj (USA)

  Na slunnou Havaj zamířila i zpěvačka Beyoncé s rodinou. Popové divě dělal společnost manžel Jay-Z a dcerka Blue Ivy.
  Beyoncé a Jay-Z na dovolené na Havaji
  Autor: Profimedia, Instagram
 • 5.

  Rihanna: Barbados (Karibik)

  Kam jinam by vyrazila exotická kráska Rihanna než na rodný Barbados v Karibiku. Zpěvačka se vyrazila slunit, ještě než odjela na turné po Evropě. A podle paparazzi jí nedělal společnost nikdo jiný než Lewis Hamilton.
  Rihanna na dovolené na Barbadosu
  Autor: Profimedia, Instagram
 • 6.

  Heidi Klum: Středomoří

  Německá topmodelka Heidi Klum dala letos přednost dovolené v Evropě. Spolu se zajíčkem Vitem Schnabelem objevují konkrétně krásy Středomoří. Pár navštívil francouzské St. Tropez a posléze zamířil do italského Říma.
  Heidi Klum s Vitem Schnabelem na dovolené
  Autor: Profimedia, Instagram
 • 7.

  Leonardo DiCaprio: Malibu (USA)

  Americký oscarový herec Leonardo DiCaprio (41) vyrazil objevovat krásy kalifornského Malibu ve společnosti modelky Niny Agdal (24). Paparazzi je nachytali, jak se k sobě vřele měli a hercovi už zapírání nebude nic platné.
  Leonardo DiCaprio s modelkou Ninou Agdal na dovolené v Malibu
  Autor: Profimedia, Instagram
 • 8.

  Alessandra Ambrosio: St. Tropez (Francie)

  Brazilská kráska Alessandra Ambrosio vyrazila ve společnosti modelek a přítele Jamieho Mazura na luxusní jachtu do francouzského Saint-Tropez. Sešla se na ní nejžádanější tělíčka současného modelingu! Holanďanka Doutzen Kroes (31), Brazilka Alessandra Ambrosio (35), Britka Lily Donaldson (29), Američanka Joan Smalls (28), Švédka Elsa Hosk (27) a Francouzka Constance Jablonski (25). Sladkého života si užívaly jen 100 km od Nice.

  Alessandra Ambrosio na dovolené
  Autor: Profimedia, Instagram
 • 9.

  Mariah Carey: Capri (Itálie)

  Mariah Carey (46) a její snoubenec, australský miliardář James Packer (48) vyrazili na společnou dovolenou na italský ostrov Capri a do Středomoří. Zamilovaný pár dával svou lásku na odiv hříšným tancem v jednom z místních nočních klubů a milenci se od sebe téměř neodlepili. Když pak hrdličky v klubu skončily, vrátily se společně na Packerovu luxusní jachtu, se kterou u ostrova kotví.
  Zpěvačka Mariah Carey a miliardář James Packer na italském Capri
  Autor: Profimedia, Instagram
 • 10.

  Kate Hudson: Ibiza (Baleáry – Španělsko)

  Hollywoodská hvězda Kate Hudson (37) nechala své dvě děti doma a s kamarádkami vyrazila na slunnou Ibizu. A tam si dopřála nejenom relax, ale i pořádnou bahenní masku. Nejdříve si ho po těle začala patlat sama, a když někam nedosáhla, tak poprosila kamarádku. Ve finále sice vypadala jako přízrak z bažin, ale i tak byla pořád zatraceně sexy.
  Kate Hudson na dovolené na Ibize
  Autor: Profimedia, Instagram
 • 11.

  Více fotek najdete v galerii

  Fotogalerie
  50 fotografií

Články odjinud

Dnešní horoskopy