Epické hnízdečko lásky, které si můžete prohlédnout i v naší galerii, si rapper Patrik Vrbovský alias Rytmus společně s moderátorkou Jasminou pořídili krátce poté, co se na jaře 2018 provalil jejich vztah. Do té doby totiž oba ve všech rozhovorech bez uzardění lhali, že mezi nimi rozhodně nic není a vše je jenom vykonstruovanou mediální bublinou... Za dům se zastavěnou plochou a s nádvořím 352 čtverečních metrů, a se zahradou dalších téměř 700 čtverečních metrů, který se pak stal jejich útočištěm, měl Rytmus na podzim 2018 zaplatit téměř 500 tisíc euro (což dělá 12,2 milionů korun). 

Při pohledu na přepych, který si rapper tehdy dopřál, se tají až dech. Ve vilce se nachází moderní kuchyně, velký obývací pokoj s krbem obloženým vzácným kamenem, rozlehlá vstupní hala, jídelní stůl z masivního dřeva a také obrovská koupelna. Součástí je také velká zahrada s bazénem, vířivkou a malým dětským hřištěm, kde až donedávna dováděl jejich malý syn Sanel (2,5). A nechybí ani venkovní terasové sezení, kde rodinka v létě často pořádala grilovačky s rodinou a kamarády. Teď však manželé tuto působivou nemovitost prodávají.

VIDEO: Květen 2018: Jasmina Alagič o románku s Rytmusem: Jsme jen kamarádi...

Video
Video se připravuje ...

Jasmina Alagič o románku s Rytmusem: Jsme jen kamarádi... Adriana Šoltésová, Aleš Brunclík

Přestože si život na venkově oba pochvalovali, Jasmina se v minulosti netajila tím, že jí chybí ruch velkoměsta - a tak se začala poohlížet po nemovitostech v Bratislavě. Přestože se nechala slyšet, že by si dokázala představit bydlení v nedaleké Vídni, tedy ve městě, které má velmi ráda a kde často s rodinkou tráví čas, nakonec se ale stěhování do Rakouska  konat nebude. Manželé Vrbovští se totiž rozhodli zakoupit si svůj vysněný byt - učarovala jim jedna z bratislavských novostaveb v Petržalce, kde bydlí různé osobnosti slovenského šoubyznysu.

Oba v listopadu 2021 zveřejnili na sociální síti, kterak si byli s ochrannými helmami na hlavách obhlédnout, jak pokračuje výstavba budoucího bydla. A tomu, že půjde opět o luxus, nasvědčoval tehdy ukázkový výhled na Bratislavský hrad. Cena za prostorný čtyřpokojový byt by se v tomto komplexu mohla pohybovat do 400 tisíc euro (9,7 milionů korun). Není se co divit, že se tedy rozhodli zbavit obrovského domu v Malinově. Dvě hříšně drahé nemovitosti by financovat určitě nezvládli - vždyť Rytmusův koncert na karlovarském filmovém festivalu s hrstkou návštěvníků ukázal, že doby své největší slávy má rapper možná již za sebou...

Fotogalerie
53 fotografií