Téměř dva roky stavěla a zařizovala domek za Prahou a opravdu to dotáhla k dokonalosti. Nechybí venkovní bazén, sklepní vinotéka nebo prostorná kuchyň. 

Většinu věcí v domě si Martina Pártlová vymyslela sama, ale konzultovala je s architektkou. Stálo ji to hodně peněz, ale kolik přesně, neřekla. „Nechci to vědět. Nezajímá mě to. Neustále něco tahám z kapsy,“ svěřila se Blesku v době, kdy bydlení dodělávala. 

S narozením dcery Stelly přišel nápad na pořízení chaloupky někde na vesnici. A to se stalo. Zatím je to polorozpadlá ruina plná cihel a nepořádku, ale jakmile se to vyklidí, začne se od píky budovat. 

VIDEO: Bazén i vinný sklep: Martina Pártlová se při stavbě domu nedrží při zemi! Na kolik to vyjde?

Video
Video se připravuje ...

Bazén i vinný sklep: Martina Pártlová se při stavbě domu nedrží při zemi! Na kolik to vyjde? Kisa Císařová, Aleš Brunclík

Pártlová už má první vizualizace interiéru a vypadá to náramně. Dřevěné trámy, velký krb a pohodlné sezení v obývací části, které je propojené s kuchyní. Ta bude ve dřevě a zeleném odstínu. Nechybí lednice s výrobníkem ledu a další vychytávky. Podle návrhu budou na stěnách přiznané cihly, ale natřené na světlou barvu. 

Fotogalerie
65 fotografií