Na prvotních návrzích obývacímu pokoji vévodila velká sedačka v šedé barvě, ale nakonec si manželé vybrali lahvově zelenou. A k ní se skvěle hodí koberec s perským vzorem původně určený do ložnice.

Mám tenhle babičkovský styl moc ráda a do ložnice se bude muset objednat jiný,“ okomentovala Nikol nový kousek, který přišel až ze Švédska. Vůbec to nepůsobí babičkovsky, naopak, velmi útulně a hlavně barevně. Na vizuálních návrzích převládala šedá a působilo to nudně.

VIDEO: Nikol Štíbrová září! A rozhodně to není novou blond barvou, ale je tu chlap!

Video
Video se připravuje ...

Nikol Štíbrová září! A rozhodně to není novou blond barvou, ale je tu chlap! Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Jídelní stůj je z masivu a každá židle je v jiném odstínu. Designéři vybrali velmi zajímavé lustry, které jsou moderní, ale skvěle zapadají. V podstatě ani moc nejsou potřeba, protože většinu stěn domu tvoří velká okna s výhledem do zeleně.

Poněkud nepovedený je pak výběr stropního světla v chodbě. Na bílý strop vybrali Petr s Nikol černé bodovky, kterým říkají bublinky.

Leitgeb už před časem prozradila, že dům navrhla a nakreslila její maminka, která je zubní lékařkou, ale vkus má neskutečný. O zbytek se postarala stavební firma a designové studio.

Fotogalerie
71 fotografií