Procházka Pařížskou ulicí v Praze, která je známá luxusními butiky s přepychovým zbožím světoznámých značek, připomněla Nikol Štíbrové zážitek z května letošního roku, kdy se společně se svým tehdejším partnerem a dnes již manželem Petrem Leitgebem rozhodli zakoupit snubní prstýnky v jednom ze známých zlatnictví nabízejících šperky slavné francouzské společnosti. „My jsme si totiž říkali, že hodně ušetříme za svatbu, bude tam jenom deset lidí, tak se jenom podíváme, kolik tam stojí snubní prstýnky,“ líčila celá rozesmátá na instagramu. Její veselka totiž probíhala v době zuřící pandemie viru covid-19, kdy byly počty lidí na společenských událostech omezeny.

„Tak jsme šli do Pařížský ulice. Tak jako jo, byla jsem v osmým měsíci těhotenství, úplně reprezentativně jsem asi nevypadala, měla jsem na sobě nějaký šaty, sotva jsem se valila, byla jsem taková nateklá, nic moc na pohled. Péťa vypadal super, kecky, mikinu, tak, jak prostě normálně chodí. A jak jsme chtěli vstoupit do toho obchodu, tak do dveří vešla ochranka, ten pán, a řekl nám, ať se nezlobíme, že nás dneska už neobslouží, že už to dneska nezvládnou. Nebyla ale ještě zavírací doba,“ zdůraznila půvabná herečka. „Tak jsme se začali smát, pokrčili rameny, stáhli ocas, uši a odkráčeli,“ shrnula celou anabázi blondýnka, která díky tomuto nekompromisnímu zásahu nepochybně velice ušetřila.

VIDEO: Nikol Štíbrová přiznala komplikace s partnerem: 14 let mě nechtěl, ale já se nedala! 

Video
Video se připravuje ...

Nikol Štíbrová přiznala komplikace s partnerem: 14 let mě nechtěl, ale já se nedala! Markéta Reinischová, Lukáš Červený, instagram

Přesto se však Štíbrová podle svých vlastních slov cítila v daný okamžik „jako póvl“. Sekuriťák v ní podle všeho nepoznal vlivnou influencerku, která se posledních několik let živí sociálními sítěmi, a její příjmy rozhodně nebudou malé. Ba právě naopak. Přesto má však Nikol pro tuto „selekci“ pochopení. „Já jim to ale nezazlívám, každej si do svýho podniku může pustit, koho chce. Je to luxusní obchod a to je stejný jako luxusní restaurace nebo luxusní noční bar. Tam prostě taky nemůžete přijít jako ‚vodrbánci‘. Já to chápu, akorát by někde mělo být stanovený, co vlastně je přijatelný a co ne,“ uzavřela herečka, která se již od dětství pohybuje před televizními kamerami a na společenských akcích jí to obvykle velice sluší.

Štíbrová zároveň varovala všechny své fanoušky, a že jich nemá málo, aby nezačali „atakovat“ tyto obchody v jakési výzvě, aby zjistili, koho dovnitř vpustí a koho ne. „Neblbněte, pak to bude na mně. Budu jak Landa říkat, že já vás nenaváděla. Já byla jen zesilovač,“ vtipkovala v narážce na nedávný incident kontroverzního zpěváka Daniela Landy (53), jenž vyzval své příznivce skrze svou iniciativu Zlatý špendlík, aby zahltili krajské hygienické stanice žádostmi o informace podle zákona o svobodném přístupu k informacím. Oni tak skutečně učinili a tisíce těchto žádostí pak byly označeny ministerstvem za šikanu.

Fotogalerie
46 fotografií