Česká modelka žijící v Itálii se sice stala trojnásobnou maminkou až v pozdějším věku, o to víc si to ale vychutnává. Na sociální síti zveřejnila několik vysmátých fotografií z auta. Na jedné z nich s dcerou špulí pusy jako rybičky. Na další zase Vivienne nezapře podobu svého tatínka, jímž je dědic automobilky Fiat Alessandro Nasi (47).

Malá se má čile k světu. „Začala jsem ji brzy odstavovat, miluje zeleninu. Syrové okurky a avokádo především,“ prozrazuje Alena. Sama vyznává zdravý životní styl. „Jím zdravě, cvičím, to ano, ale nedržím dietu. Teď na to není čas,“ říká v rozhovoru pro italský časopis. „Když držím dietu, nejsem zrovna hodná – a teď chci být hodná k Alessandrovi a mým dětem. Jsem v pohodě se svým tělem,“ tvrdí modelka, jež má z předchozího manželství s fotbalovým brankářem Gigim Buffonem (43) ještě syny Louise Thomase (13) a Davida Leeho (12).

Těm „mamma Alena“ vyvařuje česko-italské speciality. „Milujeme polévky a dušená jídla, zvláště moje starší děti. Ty mají rády italskou kuchyni, ale i některé věci typické pro tu českou, ve kterých se mísí těstoviny a kořeněná masa,“ prozrazuje tajemství své kuchyně Šeredová.

VIDEO: Hegerová ve vězení kvůli otci Gotta! A Otazníky kolem Abrháma

Video
délka: 02:18.48
Video se připravuje ...

Hegerová ve vězení kvůli otci Gotta! A Otazníky kolem Abrháma Bára Horáková, Lukáš Červený

Fotogalerie
52 fotografií