Daře to s bývalým fotbalistou Pavlem Nedvědem opravdu sekne. Oba jsou velmi sportovně založení, a tak se shodli na tom, že si konec a start nového roku společně užijí na italských horách. O prázdninách tam s nimi byla i zpěvaččina dcera Laura, takže je jasné, že Grande Paolo je už v rodině.

Rolins si na veřejná milostná vyznání moc nepotrpí, ale když už, tak to pojme pěkně zhurta a od konce.

Myslím, že každý vztah – i ten, který „nedopadne“, má v našich životech místo a opodstatnění. Resp. CO to znamená „nedopadne“:)?! Vše má totiž svůj čas a význam. I to, že se něco stane a po čase skončí, nemusí být tragédie, ale vývoj. Prostě život. Člověk nemusí „brečet“, jak si někteří dost nelogicky a automaticky při rozchodu dvou lidí myslí. Může jít o vysvobození, překlopení do stavu, po kterém člověk už nějakou dobu toužil. Být tzv. na očích, být znám, velmi často vztahy a lásku komplikuje, nepřirozeně ovlivňuje její vývoj,“ rozepsala se ke společným fotkám, na kterých se s Pavlem objímají, Dara.

VIDEO: Dara Rolins: Vánoce slavím na etapy! První budou s Matějem...

Video
délka: 02:54.48
Video se připravuje ...

Dara Rolins: Vánoce slavím na etapy! První budou s Matějem... Markéta Reinischová

Ne léta, ale intenzita, hloubka citu měří pravý význam vztahu. Někdy za půl roku přežijete víc, než za 6. Pravdou je, že absence toho pocitu a možnosti rozhodovat se ve vztahu svobodně, bez asistence publika, je v našem případě pěkně na prd, to přiznávám upřímně a na rovinu. Každý jeden vztah mě formoval. A proto mám respekt pro každého člověka, který mě kdy udělal šťastnou. A stejně tak pro minulost každého mého partnera,“ tvrdí blondýnka, která má za sebou několik dlouhodobých vztahů. Tím posledním byl sedmiletý vztah se slovenským raperem Patrikem Vrbovským, (45), který se po jejich rozchodu zachoval jako zhrzený puberťák a vše, co se týkalo jejich lásky, vymazal.

Vždy mi vadilo, když muž, který mi vstoupil do života, nemluvil pěkně o své bývalé. Je to takový varovný signál pro zkažený charakterový rys, pokud know what i mean:) ...Ať žije KAŽDÁ láska. Nová, stará, dospělá, děcká, prázdninová, naše, vaše. Ať je věčná ve svém čase a v každé podobě!!! ps: Mělo to být jen takové malé hlášení o tom, že je u mě všechno v pořádku...Pozdravujeme,“ dodala Dara.

Fotogalerie
81 fotografií