Poprvé se potkali v roce 2010, kdy byli oba patrony Pražského půlmaratonu. Slovenská zpěvačka a nejlepší český plejer všech dob spolu pózovali fotografům a culili se do objektivů jako blonďatí andílci.

Pavel byl v té době už 16 let ženatý se svou Ivanou (45) a Dara se rozcházela se zpěvákem kapely Wohnout Matějem Homolou (48), s nímž měla v té době teprve dvouletou dceru Lauru (dnes 13). Dohromady se dali ale až po jedenácti letech! 

„Já si na to focení třeba vůbec nepamatuju. Je to ale vtipné. Pro Pavla je jedenáctka osudové číslo, měl ji na dresu,“ okomentovala to zpěvačka. Jiskra mezi nimi nepřeskočila v Česku, ale v Itálii, kde má »Grande Paolo« coby viceprezident fotbalového Juventusu druhý, nebo spíš první domov.

„Myslím, že kdybych nebyla takzvaně za rohem v Itálii, ke společné schůzce by v Praze jen tak nedošlo,“ svěřila se Dara v telefonickém rozhovoru pro primácký Showtime

VIDEO: Dara Rolins: Vánoce slavím na etapy! První budou s Matějem...

Video
délka: 02:54.48
Video se připravuje ...

Dara Rolins: Vánoce slavím na etapy! První budou s Matějem... Markéta Reinischová

A pak tomu nasadila korunu: „Přiznávám, trochu tomu pomohli naši společní kámoši a Pavel, který se mi velmi kouzelným způsobem dlouho dvořil...“ Znamená to, že Nedvěd za ní pálil v době, kdy byl ještě ženatý? Zřejmě ano. Interpretka hitu Zvonky štěstí, který jako malá nazpívala s Karlem Gottem (†80), totiž vyzvonila, že... „Roky mi od něho přistávaly kytky k narozeninám!“

Rozhodlo ale až pozvání na kafe v Itálii. „A bylo jasný, že se zachvěla zem,“ dodala Dara Rolins. Když se ženatému Nedvědovi před časem nedařilo získat Dařino srdce, hledal útěchu v náručí mladičké slečny od parkurových koní Lucie Anovčínové (26). 

Fotbalistu prý zpěvačce schvaluje i otec jejich dcery. „Pavel bude na Štědrý den s rodinou, stejně jako já budu s Matějem a Laurou. Období mezi svátky už strávíme spolu a nový rok společně i s Laurou a pár přáteli přivítáme v Itálii na horách. Na to se moc těšíme,“ prozradila Dara v Showtimu jejich společné plány.

Fotogalerie
43 fotografií